Eğriçayır Organik Bal Polen Ginseng 240 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   115,00 TL

  • Vergiler Dahil: 115,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Eğriçayır Organik Bal - Polen - Ginseng

Enerjiye ihtiyaç duyulan zamanlarda, pek çok insan bu enerjiyi sağlamak için doğal yollardan destek alır. Eğriçayır Organik Bal - Polen - Ginseng’in içinde bulunan birçok sağlıklı ve doğal bileşenle hem lezzetli hem de şifalı bu kaynaktan enerjinize enerji katabilirsiniz. Karışımın içeriğinde;

● %82 Organik süzme çiçek balı

● %13 Organik polen

● %5 Organik kırmızı Kore ginseng kökü ekstresi

bulunan bu enerji deposu karışım sayesinde hem bağışıklığını güçlü tutacaksınız hem de muhteşem lezzeti ile sabahlarınıza küçük bir mutluluk katacaksınız. İçeriğindeki organik süzme çiçek balının kadifemsi ve yumuşak dokusu karışımdaki diğer maddeler ile uyum içinde bir lezzet sunmaktadır.

Eğriçayır Organik Bal - Polen - Ginseng Hangi Amaçlarla Kullanılır?

Eğriçayır Organik Bal - Polen - Ginseng ürünü pek çok farklı alanda enerji takviyesine ihtiyaç duyan kişiler tarafından tercih edilebilir. İş hayatında yoğun tempoyla çalışan kişiler, okul hayatında dikkatini kolayca toparlamak isteyen öğrenciler rahatlıkla Eğriçayır Organik Bal - Polen - Ginseng karışımını tercih edebilir. Karışımı günde 2 kez sabah ve akşam yemeklerinden önce tüketilmesi önerilir.

Karışımı Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Eğriçayır Organik Bal - Polen - Ginseng sipariş vermek istiyorsanız, mağazamızla rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli şekilde ulaştırılan kargolar sayesinde, bu muhteşem lezzetli ve enerji deposu karışımı hem kendinizin hem de sevdiklerinizin enerji ihtiyacını gönül rahatlığı ile karşılayabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler:organik bal tavsiye,organik sertifikalı bal markaları,organik petek bal,bal fiyat,bal fiyatı,bal fiyatları,organik bal,petek bal,bal çeşitleri,organik çiçek balı,organik süzme çiçek balı,eğriçayır organik bal polen ginseng karışımı,organik bal polen ginseng,organik bal polen ginseng karışımı,organik bal polen ginseng fiyatı,