• Eğriçayır Organik Ballı Elma Sirkesi 500 Ml

Eğriçayır Organik Ballı Elma Sirkesi 500 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   34,50 TL

  • Vergiler Dahil: 34,50 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Eğriçayır Organik Ballı Elma Sirkesi

Eğriçayır Organik Ballı Elma Sirkesi, çiçek balı ve tamamen organik elma sirkesi içeriğine sahiptir. Yüzde 100 organik ürün sertifikasına sahiptir. Herhangi bir koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı ya da başka bir kimyasal içerik taşımaz. Bu yüzden ürünümüz zaman içinde dibinde toru oluşturabilir. Bu, doğal olduğunun bir göstergesi olduğu gibi kullanıma engel bir durum değildir. Tortulu haliyle de aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Eğriçayır Organik Ballı Elma Sirkesi Nelerde Kullanılır?

Eğriçayır Organik Ballı Elma Sirkesi sipariş vererek sahip olacağınız ürünümüzün çok geniş bir kullanım alanı vardır. Antiseptik ve dezenfektan özelliğinden dolayı gıda koruyucudur. Meyve ve sebzelerinizin yıkanmasında, zararlılardan, kalıntılardan arındırılmasında faydalanabilirsiniz. Suyun içerisine bir miktar damlatarak sebze, meyve ve yeşilliklerinizi suda bekletip tüketebilirsiniz. Salata sosu yapımında kullanabileceğiniz gibi yemeklerde, et ürünlerinin pişirilmesinde aroma ve lezzet verici olarak istifade edebilirsiniz. Ev temizliği sırasında temizlik suyuna karıştırarak her yerin, özellikle de zemin temizliğinde kullanabilirsiniz. Turşu yapımında, asma yaprağı olgunlaştırmada koruyucu olarak tercih edebilirsiniz. Su ile seyrelterek saç ve saç derisine uygulayabilirsiniz.

Eğriçayır Organik Ballı Elma Sirkesi Nasıl Muhafaza Edilir?

Kalitesi ve lezzeti ile öne çıkan Eğriçayır Organik Ballı Elma Sirkesi fiyat olarak da son derece uygundur. Güneş görmeyen, kuru ortamda muhafaza ettiğiniz sürece uzun süre muhafaza edebilir gerek lezzetinden istifade etmek gerekse dezenfektan özelliğinden istifade ederek kullanabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler