Konserve & Ekşi & Sirke

Sağlıklı bir yaşamın temelinde, sağlıklı ve kaliteli beslenmek vardır. Doğada insanın tüketimine sunulan milyonlarca besin bulunur ve bunların her birisinin ayrı ayrı özellikleri bulunur. İnsan, doğru zamanda ve doğru oranda bu besinlerden tattığı zaman daha sağlıklı, daha konforlu ve dinamik bir yaşam sürme imkânı elde eder. Günümüzde doğal ve sağlıklı gıdaya ulaşmak oldukça zorlaşmış olsa da imkânsız değil. Firmamız bu alanda büyük bir misyon ile yola çıktığı ilk günden bu yana Afyonkarahisar’dan Türkiye’nin her yerine lezzet harikaları ulaştırmaktadır.
En çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan ürün gruplarımızdan birisi konserve, ekşi lezzetler ve sirkelerimizdir. Malum olduğu üzere konserveler bir taraftan besinlere daha farklı tatlar kazandırmak için veya mevsimi dışında da tüketebilmek için tercih edilir. Toplum olarak konserve yapmayı sevsek ve tercih etsek de bunu başarabilmek pek de kolay değildir. İncelik ister ve buna göre ortaya çıkan lezzet farklı olur.
Lezzetli ve kaliteli bir konserve için daha ürünler temin edilirken özenli olmak gerekir. Eğer doğal bir konserve yapılacaksa kullanılacak ürünlerin doğal olması ile işe başlanmalı, eklenen sirkeden tuza kadar herhangi bir gıda maddesi, katkı maddesi bulunmamalıdır. Bizler 1. kalite konserve çeşitlerini her yıl sizler için temin ediyoruz. Mevsiminde, tamamen doğal ve taze toplanan ürünlerle, herhangi bir katkı maddesine, kimyasala, insan ve çevre sağlığına zararlı unsura yer vermeden yapılan konserveleri satışa sunuyor, Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilmenizi sağlıyoruz.
Çok geniş bir konserve, turşu seçeneği sunuyoruz. Acı biber turşusu, jalapeno turşusu, sivri acı biber turşusu, salatalık turşusu, türlü turşusu, bamya konservesi, enginar konservesi, közlenmiş patlıcan konservesi gibi her biri birbirinden lezzetli, farklı damak zevklerine hitap edebilen, bütünü doğal lezzetlerimizi tercihinize sunuyoruz. Aynı zamanda kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezleri olacak acılı veya acısız kahvaltılık soslarımızla sofralarınızı şenlendiriyoruz.

Doğal Konserve & Ekşi & Sirke Çeşitleri

Doğal ve lezzetli ürünlerimiz sadece konserve ve turşularımızdan ibaret değil. 1. sınıf ürünler arasında ekşilerimiz de bulunuyor. Tamamen ekşi narlardan, doğal yollarla elde edilmiş olan ekşilerimizi yeşil salatalarınızda, patates salatalarınızda, piyazlarınızda, kısırlarınızda rahatlıkla kullanabilir, yiyeceklerinizin lezzetine tur atlatabilirsiniz.
Güvenle satın al hizmetlerimizle sahip olabileceğiniz ürünlerimiz arasında sirkelerimizi de yer alıyor. Malum olduğu üzere sirke, çok mucizevi gıdalardan birisi. Dünyada son kullanım tarihi olmayan ender gıdalardan, ürünlerden birisi. Eğer doğal yollarla elde edilir ve sağlıklı koşullarda muhafaza edilirse sirke, uzun yıllar kullanılmaya devam edilebilir. Besinlere aroma katmaktan temizliğe kadar hemen her alanda kullanılabilir.
Sitemizde alıç sirkesi, balsamik sirke, elma sirkesi, üzüm sirkesi gibi çok geniş bir sirke kataloğu sunuyoruz. Her birisi tamamen doğal yollarla, herhangi bir katkı maddesi olmaksızın üretilen sirkelerimiz hammaddelerinin özlerini taşımaktadır. Yüzyıllardır yaraların tedavisinde, saç ve cilt bakımında, hijyen sağlamada kullanılan sirke çeşitlerinin her birinin eşsiz özellikleri vardır.
Sahip olacağınız şirke çeşitlerimizin her birinin antiseptik özelliği mevcuttur. Bu sayede hem mutfaklarınızda hem de kişisel bakımınızda kullanabilirsiniz. Sebzelerinizi sirkeli suda bekleterek mikroplarından arındırabilirsiniz. Cildi yatıştırmak için kullanabilir, mide rahatsızlıklarını önlemede yararlanabilirsiniz. Su ile karıştırarak gargara yaptığınızda ağız kokusu dahil ağız bakımında tercih edebilirsiniz. Su ile karıştırıp içebilir, bağırsak hareketlerinizin düzelmesini sağlayabilirsiniz. düzenli kullanımda yağ yakımını hızlandırdığı için diyetlerle sıklıkla yararlanabilirsiniz. Kan şekerinin dengelenmesinde, tok tutucu özelliği ile diyette, ev temizliğinde hijyenin sağlanmasında rahatlıkla sirke çeşitlerimizden faydalanabilirsiniz.
Sirke siparişi vererek alacağınız ürünlerimiz aroması ile sofralarınızın vazgeçilmezi olacaktır. Özellikle salatalarınıza ekleyebilirsiniz. Salatalarınızda, çorbalarınızda damak zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Her nerede kullanılsanız kullanın faydalarını göreceğiniz, lezzetini hissedeceğiniz doğal sirke çeşitlerimizi hızlı ve güvenli satın al ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Tamamen organik bitkilerden meyvelerden elde edildikleri için uzun süre kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Konserve & Ekşi & Sirke Çeşitleri

Firma olarak Afyonkarahisar’da tercihe açtığımız onlarca farklı lezzetimizden siz değerli müşterilerimizin de yararlanmasını istiyoruz. Gastronomi şehri onayına sahip olan Afyonkarahisar çeşitli lezzetleri ile bugün sadece ülkemiz mutfağının değil, dünya mutfağının da önemli parçalarından birisi haline gelmiştir. Bazı lezzetlerimiz bu alanda çok daha fazla bilinirlik kazanmış olsa da çok geniş bir besin kataloğu Afyonkarahisar’dan dünyaya ve Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmaktadır.
Gerekli bütün sertifikalara sahip şekilde faaliyetlerimize devam ettirdiğimiz sektörde uzun yıllardır ilimizin en çok tercih edilen doğal ve organik ürünler içeren mağazalarından birisiyiz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımıza devam ediyor, hepsi birbirinden lezzetli, birbirinden taze ve besin değeri yüksek konserve, ekşi, sirke çeşitlerimizi tercihinize sunuyoruz.
Sofralarınızın vazgeçilmezi olacak her bir ürünümüzde belli bir tutarın üzerinde alışverişe ücretsiz kargo fırsatı veriyoruz. Hızlı kargo avantajıyla en kısa sürede siparişlerinizi kargoluyor, adreslerinize ulaştırıyoruz. Bütün bankamatik ve kredi kartları ile güvenli alışveriş ayrıcalığı tanıyor, siparişlerinizi soğutucu torbalarımızda, herhangi bir şekilde zarar görmeyecekleri ve tazeliklerini muhafaza edecekleri şekilde sizlere ulaştırıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz, merak etiğiniz bütün konularda müşteri desteği sağlıyor, ihtiyacınız olan, deneyimlemek istediğiniz bütün konserve, ekşi ve sirke çeşitlerimiz hakkında yardımcı oluyoruz.
Kaliteden taviz vermediğimiz uygulamalarımızda müşteri sadakatini önemsiyor, bunun için kaliteyi uygun fiyat ile taçlandırıyoruz. Tamamen doğal, organik, insan ve çevre sağlığına uygun ürünlerimizi piyasa koşullarında en uygun satış fiyatı ile tercihinize açıyor, ulaşılabilir fiyatlarımızla özlediğiniz, müdavimi olacağınız lezzetlere sahip olmanızı sağlıyoruz.Göster