Elvan Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Elvan Şekeri

Elvan Şekeri, tamamen doğal malzemeler kullanılarak, özenle hazırlanmış bir şeker türüdür. Geleneksel lezzetlerimizden birisi olan Elvan Şekeri hem lezzeti hem de görüntüsü ile mest edecektir. Özellikle çocukluğuna dönmek, geçmişin anılarını canlandırmak isteyenlere bu duyguyu en tatlı şekilde hissettirecektir. Sadece görüntüsü ile değil tadı ile de sizlere geçmişin lezzetini sunacak, kendine has tadı ile damaklarınızı şenlendirecektir. 

Lezzetli ve Taze Elvan Şekeri 

Elvan Şekeri sipariş vererek kolaylıkla sahip olacağınız ürünümüzün içerisinde mısırözü yağı, su, toz şeker ve limon tuzu gibi malzemeler kullanılır. Bunların her birisi tamamen doğal olup hiçbir katkı maddesi, yapay tatlandırıcı bulunmamaktadır. Bu sayede her yaştan kişinin güvenle tüketilebileceği bir lezzet ortaya çıkmaktadır. 

Elvan Şekeri yapılışında kullanılan malzemeler oldukça sade görünebilir. Fakat lezzetini veren en önemli detaylardan malzemelerinin kalitesi, yapımında kullanılan diğer materyaller ve yapım aşamasındaki işçiliktir. Bunların her birisinin muhteşem bileşimi ile gerek görünümü gerekse lezzeti ile en üst seviyede bir şeker sizleri beklemektedir. 

Uygun Fiyatlı Elvan Şekeri 

Kalitesi, tadı ve tazeliği ile öne çıkan Elvan Şekeri fiyat olarak da oldukça avantajlıdır. Kaliteyi uyguna sunmaya çalıştığımız ürünlerimizi kolayca sipariş verebilirsiniz. Kısa sürede adreslerinize ulaşacak olan Elvan Şekerimizi hem kendiniz tüketebilir hem de ikram edebilirsiniz. Serin ve kuru yerde muhafaza etmenizi, hava ile temasını önlemeye özen göstermenizi tavsiye ediyoruz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler