• Ferlife Antep Fıstıklı Beyoğlu Tablet Çikolata 100 Gr

Ferlife Antep Fıstıklı Beyoğlu Tablet Çikolata 100 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Beyoğlu Çikolatası Antep Fıstıklı

Antep fıstığı ülkemizde yetişen yemişler arasında özel bir yeri olan, tadı ve lezzetiyle olduğu kadar besleyiciliği ile de dikkat çeken bir üründür. Bağışıklık sistemini güçlendirmesinden, kalp ve damar sistemine olan faydasına kadar vücudun her sistemine faydası bulunan Antep fıstığını birçok uzman “mucize besin” olarak adlandırmaktadır.

Eşsiz İki Lezzetin Buluşma Noktası Antep Fıstıklı Beyoğlu Çikolatası

Beyoğlu çikolatası ülkemizde çikolatanın üretilmeye başlandığı tarihten beri farklı bir yeri bulunan çikolata türüdür. Lezzeti ile tanınan ve sevilen iki yiyeceğin bir araya gelmesiyle oluşan Antep Fıstıklı Beyoğlu Çikolatası, bir kez tadanlar için vazgeçilmez hale gelen bir tatlı. Bir tadanın bir daha kolay kolay başka çikolataları beğenmeyeceği Antep Fıstıklı Beyoğlu Çikolatasını en başarılı şekilde üreten şirketlerden birisi kuşkusuz diğer çikolata çeşitleriyle de çikolata tutkunları arasında tanınan Ferlife.

Beyoğlu çikolatası alanında bir marka olan Ferlife, hali hazırda seveni çok fazla olan bu lezzetine Antep Fıstığının lezzet ve sağlığını da ekleyerek ortaya tarifi imkansıza yakın bir lezzet çıkarmış. Her lokmasında insanın ağzında ayrı bir bayram hissi yaratan Antep fıstıklı Beyoğlu çikolatası ile Ferlife ülkemizdeki çikolata severlerin beklentilerini ulaşılması zor bir seviyeye taşımayı başarmış.

Bu Lezzetten Bir Saniye Daha Ayrı Kalmak İstemiyorsanız Hemen Sipariş Verebilirsiniz

Birçok farklı gramajda ambalajlanan Antep Fıstıklı Beyoğlu Çikolatası fiyatı da rakiplerine göre oldukça uygun ve çikolata severlerin iştahını kabartacak seviyede. Siz de hemen Antep Fıstıklı Beyoğlu Çikolatası sipariş etmek isterseniz, sayfamızda bulunan satın al butonunu kullanarak birkaç saniyede işleminizi tamamlayabilir, bu eşsiz lezzetin kapınızı çalmasını beklemeye başlayabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler