• Ferlife Fındıklı Bitter Chocalate 100 Gr

Ferlife Fındıklı Bitter Chocalate 100 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Bitter Çikolata Faydaları

Bitter çikolata sadece başlı başına kendisi pek çok faydaya sahip bir besin olmaktadır. Antioksidan bakımından zengin olmasından dolayı vücudun toksinlerden temizlenmesini sağlamaktadır. Bunun yanında kandaki oksitlenmeyi önleyerek vücuttaki kötü kolesterolün çoğalmasını önlemektedir. İçeriğinde bulunan nitrit maddesi sayesinde damarların sertleşmesini engeller ve bu sayede kan akışının daha rahat olması için destek sağlamaktadır.

Daha pek çok eklenebilecek faydalara sahip olan bitter çikolatayı bu sebeplerden dolayı sadece abur cubur olarak görmek aslında bir nevi bu besine haksızlık olmaktadır. Bitter chocolate fındıklı da içeriğinde bulunan bitter çikolatasından dolayı da bu faydalara sahip olmaktadır.

Ballıpınar Farkı İle Ferlife 

Ballıpınar, yıllardır bu sektör içerisinde faaliyet göstermiş ve kalitesini, güvenilirliğini kanıtlamış bir işletme olarak hizmet vermektedir. Bunu da yıllardır bizleri tercih eden ve bizlere güven duygusunu layık gören müşteri kitlemizden belirliyoruz.

Bu sebeple de Ballıpınar ailesi üyeleri arasına güven içerisinde sağlıklı atıştırmalıklar tercih edebilmenizi sağlayabilmek için Ferlife Bitter Chocolate Fındıklı  ürününü ekledik. Ferlife ürünleri Belçika’nın ünlü kuvertür markası olan Callebaut Chohcolate kullanılarak el yapımı teknikler ile üretilmektedir. Ürünleri içerisinde kakao yağı kullanılmakta ve katkı maddesi, koruyucu, domuz yağı, alkol bulunmamaktadır. Serin ve kuru yerde +18 ile 21 derece arasında muhafaza edilebilecek bu ürünü tadına daha iyi varabilmeniz için buzdolabında saklamamanızı tavsiye etmekteyiz.

Ballıpınar Çiftliği

Ballıpınar Çiftliği, Afyon’un önde gelen süt çiftliklerinden olmaktadır. Yıllardır da verdiği hizmet ile kendi farkını ortaya koymuştur. Ferlife markası da kendi kalitesi ve eşsiz ürünleri ile çok talep gören bir marka olmaktadır.

Bizler de bu çok talep gören ürünü müşterilerimiz ile buluşturabilmek amacı ile ailemiz içerisine aldık. 50 gr paketler içerisinde satışa sunulan bitter chocolate fındıklı  sipariş vermek isteyen müşterilerimizi internet sitemiz üzerinden bitter chocolate fındıklı  fiyat bilgilerine bakabilir ve ürün hakkında detaylı bilgi alabilmekte hatta bu site üzerinden temin edebilmektedir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler