• Ferlife Sütlü Milk Chocalate 100 Gr

Ferlife Sütlü Milk Chocalate 100 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Ferlife Sütlü Çikolata Özellikleri

Alışılagelmiş fabrika üretimi çikolataların aksine el yapımı teknikler kullanılarak hazırlanan Ferlife sütlü çikolata, Belçika’da oldukça ünlü olan bir kuvertür çikolatası kullanılarak hazırlanmaktadır. Ürün içerisinde yoğun miktarda yer alan kakao yağı ve kakao sayesinde daha derin ve daha yoğun bir lezzet oluşturulurken, içerisinde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamasından dolayı da rahatlıkla tüketilebilmektedir.

Ferlife Sütlü Çikolata, içerisinde koruyu maddeler de bulundurmamasından dolayı pek çok çikolataya oranla raf ömrü daha kısadır. Oluşturulan siparişlerle birlikte belli bir miktarda hazırlanan bu ürünler, taze olarak kullanıcılarına sunulmaktadır. Alkol ve domuz yağı gibi içerikler barındırmaması bakımından bütün kesimlere hitap etmektedir.

Ferlife Sütlü Çikolata Saklama Koşulları

Kakaonun ve kakao yağının sert ve güçlü tarafını sütün yumuşatıcı ve hafifletici lezzeti ile birleştiren bu ürün glütensiz olmasından dolayı çölyak gibi hastalıklara sahip olan, glüten alerjisi olan ya da diyet yapan kişiler için eşsiz bir üründür.

Tablet halinde satılan bu ürünün +18 ila +21  ̊C arasındaki sıcaklıklarda ve kuru yerlerde muhafaza edilmesi gerekirken, buzdolabına koyulmaması gerekmektedir.

Üst Düzey Kaliteli Sütlü Çikolata İçin Doğru Adres: Ballıpınar Çiftliği

Gerek kalitesi gerekse de lezzeti ile oldukça büyük beğeniye sahip olan Ferlife Sütlü Çikolata ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla internet sitemiz üzerinden Ferlife Sütlü Çikolata sipariş oluşturabilirsiniz. Tüm Türkiye’ye sağladığımız kargo hizmetimiz ve güvenli alışveriş imkanımız ile en uygun sütlü çikolata fiyat hizmetimizle rahat alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler