Fıstıklı Akide Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Fıstıklı Akide Şekeri

Kendine has, geleneksel yapılış yöntemi ile akide şekerinin fıstıkla buluşmasıyla oluşan fıstıklı akide şekeri, benzersiz bir lezzettir. Türk geleneğinin oldukça eski adetlerinden biridir. Geçmişi 16. Yüz yıl Osmanlısına kadar uzanmaktadır. Osmanlı askerlerinin padişaha bağlılığının ve güveninin bir simgesi olarak sembolleşmiştir. Osmanlı saraylarından günümüze kadar uzanan nefis bir lezzettir.

Geleneksel ve Eşsiz Lezzeti ile Fıstıklı Akide Şekeri

Sadece lezzeti ile değil ortaya çıktığı dönemde taşıdığı mana ile de son derece eşsiz olan fıstıklı akide şekeri, kendine has yapılış yöntemi ve katkısız yapısı ile en çok tercih edilen şekerlemelerdendir. Şekerin uzun süre kaynatılması ve bu aşamamın ardından mermer tezgahlara dökülerek fıstıkla yoğrulması ile oluşur. Yoğurma işleminden sonra belli oranlarda kesilerek tüketilmeye hazır hale getirilir. Katkısız ve doğal yapısıyla afiyetle tüketilebilir.

Fıstıklı akide şekerinin saklanırken hava ile temasının kesilmesi gerekmektedir. Son derece narin bir yapı sahip olduğu için hava ile teması şekerlemelerin birbirine yapışmasına neden olmaktadır. Bu nedenle ağzı sıkı bir şekilde kapatılmış kaplarda, kavanozlarda ve buna benzer muhafaza araçlarında saklanması gerekir.

Fıstıklı akide şekeri sipariş konusunda internet sitemiz hizmetinizdedir. İnternet sitemiz aracılığıyla bu ürünü kolayca temin edebilirsiniz.

Enfes Lezzet Uygun Fiyatlarla Sizlerle

Fıstıklı akide şekeri fiyat noktasında 400 gramlık paketler 15 TL’ye sizlerle buluşmaktadır. Bu eşsiz lezzet bu fiyatlarla internet sitemiz aracılığıyla sizlerle buluşmaktadır.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler