Gelincik Mavi Haşhaş 200 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Gelincik Mavi Haşhaş

Afyonkarahisar haşhaş üretiminde önemli bir yere sahiptir. Afyonkarahisar, gastronomi şehri olarak bilinmektedir. Afyonkarahisar’a ait özel ürünlerden biri de mavi haşhaştır. Mavi haşhaş özel olarak Afyonkarahisar’da üretilmektedir. Tatlılarda ve salatalarda kullanılan mavi haşhaş aynı zamanda baharat olarak yemeklerde de kullanılmaktadır. Haşhaş üretimi, satışı ve kullanımı Afyonkarahisar’da fazladır. Üretilen haşhaş özel paketler halinde tüketiciye ulaştırılır.

Gelincik Mavi Haşhaş Özellikleri

Mavi haşhaş, Afyonkarahisar için önemli bir üründür. Afyonkarahisar’da yoğun miktarda üretilen mavi haşhaş Türkiye’nin farklı bölgelerinde kullanılmaktadır. Kek, pasta, börek, tatlı, salata, çorba gibi çeşitli lezzetlerim yapımında kullanılan mavi haşhaş minik parçalar halinde, hafif kokulu bir üründür. Bazı yörelerde mavi haşhaşı baharat olarak kullanırlar. Baharat olarak kullanılmasının nedeni ise haşhaşın kendine has bir lezzetinin olmasıdır. Hafif ama etkili bir lezzete ve kokuya sahip olan mavi haşhaş farklı alanlarda kullanılır.

Gelincik Mavi Haşhaş Siparişi

Afyonkarahisar’a özel bir ürün olan mavi haşhaşı Türkiye’nin her yerinden sipariş edebilirsiniz. %100 doğal olan ürün özel paketlenerek tüketiciye ulaştırılır. Paket ağırlığı 200 gramdır. Doğal, lezzetli ve sağlıklı olan mavi haşhaşı kolaylıkla almak istiyorsanız Ballıpınar adresinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ballıpınar, Gelincik mavi haşhaş sipariş işlemi için online hizmet vermektedir. Siparişler kısa süre içerisinde hazırlanır ve adrese gönderilir. Özel paketleme sayesinde taşıma halindeki mavi haşhaşa herhangi bir zarar gelmemektedir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler:haşhaş,sarı haşhaş,mavi haşhaş satın al,mavi haşhaş fiyat,mavi haşhaş sipariş,afyon haşhaşı satın al,afyon haşhaş sipariş,afyon haşhaş fiyat,