Gelincik Sarı Haşhaş 200 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Gelincik Sarı Haşhaş

Afyonkarahisar, gastronomi şehridir. Afyonkarahisar’a ait birçok yöresel lezzet bulunmaktadır. Bu lezzetlerin arasında sarı haşhaş da yerini alıyor. Afyon, haşhaş üretiminde ilk sıralarda yer alıyor. Üretilen haşhaşlar özel paketler halinde ya da açıkta tüketiciye ulaştırılıyor. Afyon’da üretilen bu haşhaşları Türkiye’nin tüm bölgelerine göndermek için hizmet veriyoruz. İnternet üzerinden satışa sunulan haşhaşlar lezzetiyle güvenle tercih ediliyor.

Sarı Haşhaş Nerelerde Kullanılır?

Afyon’da üretilen sarı haşhaş mutfakta önemli bir yere sahip. Haşhaşın kendine has keskin bir kokusu vardır. Fakat bu koku rahatsız edecek düzeyde değildir. Aynı zamanda haşhaşın hafif ama keskin bir tadı vardır. Sarı haşhaş, lezzeti ve kokusu ile birçok yemekte kullanılır. Yemeklerle birlikte tatlı, pasta, kurabiye, börek, kek gibi farklı lezzetlerde de kullanılmaktadır. Türkiye’de sarı haşhaş baharat olarak da kullanılmaktadır. Yemek ve salatalarda kullanılan sarı haşhaş hem sağlıklı hem de lezzetlidir.

Sarı Haşhaş Siparişi

Gelincik sarı haşhaş sipariş için Ballıpınar sitesini tercih edebilirsiniz. %100 doğal olan sarı haşhaş mevsiminde hasat edilir. Özel olarak hazırlanan ve tüketiciye ulaştırılan sarı haşhaş ezilmiş olarak paketlenmektedir. Sarı haşhaş ezilerek kullanıldığı zaman lezzetini ve kokusunu daha çok hissettirmektedir. Bu nedenle sarı haşhaş paketlenirken ezme olarak paketlenir. Paketler 200 gram ağırlığındadır. Özel olarak hazırlanan sarı haşhaş paketleri kısa sürede kargo ile tüketiciye ulaştırılır. Ballıpınar ailesi olarak Afyon’a ait özel lezzeti güvenle tüketiciye sunmaktayız.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler:haşhaş,sarı haşhaş,sarı haşhaş satın al,sarı haşhaş fiyat,sarı haşhaş sipariş,afyon haşhaşı satın al,afyon haşhaş sipariş,afyon haşhaş fiyat,