• Güzel Gıda Badem Unu 350 Gr

Güzel Gıda Badem Unu 350 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   75,00 TL

  • Vergiler Dahil: 75,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Badem Unu ve Çeşitli Özellikleri

En önemli kuruyemiş ürünlerinden bir tanesi olan badem, çeşitli formlarda da gün içerisinde farklı yerlerde sık sık kullanılmaktadır. Çeşitli hamur işlerinden pek çok farklı yemeğe kadar her türlü yerde kullanılmakta olan badem unu da söz konusu badem ürünlerinden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Türk mutfağı içerisinde de büyük bir yer tutmakta olan badem yağı, pek çok farklı faydası ile özdeşleşmiş bir üründür.

Badem Unu ve Genel Faydaları

Oldukça farklı faydaları bulunması ile öne çıkan badem unu, çeşitli yerlerde büyük ölçüde kullanıma sunulmaktadır. İçerisindeki E vitamini bileşeni ile cilt için de oldukça önemli olan söz konusu ürün, çeşitli hamur işlerinin yapımında da sık sık kullanılmaktadır. En doğal ve en saf halinin kullanılması oldukça önemli olan ürün, günümüzde pek çok farklı firma bünyesinde satışa sunulmaktadır. Güzel Gıda Badem Unu ürünüyle ilgili Ballıpınar markası bünyesindeki online satış hizmetlerinde faydalanabilirsiniz.

Çeşitli Doğal Ürünler ve Online Satış Hizmeti

Özellikle badem unu gibi çeşitli ürünlerin online satış hizmetlerine anında erişim sağlayabileceğiniz Ballıpınar markası web sitesini gün içerisinde ziyaret edebilir ve çeşitli hizmet seçenekleri hakkında anında fikir sahibi olabilirsiniz. Söz konusu marka web sitesi bünyesinde Güzel Gıda Badem Unu sipariş hizmetlerinden de hızlı ve etkin bir şekilde faydalanabilir ve online satış hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler