• Güzel Gıda Beyaz Kinoa 300 Gr

Güzel Gıda Beyaz Kinoa 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   40,00 TL

  • Vergiler Dahil: 40,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Güzel Gıda Beyaz Kinoa

Güzel Gıda Beyaz Kinoa, Güney Amerika kıtasına özgü bir bitkidir. İnka Tohumu olarak da adlandırılır ve bölgedeki İnka topluluğu tarafından gücün timsali görülür. Bu yüzden de tüm dünyada süper besin olarak adlandırılır. Son yıllarda popülaritesi artmış olsa da aslında 5.000 yıldan daha uzun süredir insanların tükettiği bir gıda ürünüdür. Kinoa, ıspanak familyasından bir bitkinin tohumları olsa da tahıl gibi kullanılabilmektedir. 2013 yılı Birleşmiş Milletler tarafından kinoa yılı ilan etmiş, o zamandan bugüne hem kinoa yetiştiriciliği hem de kullanımı adına yoğun çalışmalar yapılmaktadır.

Güzel Gıda Beyaz Kinoanın Faydaları

Sayfamızda sadece birkaç adımda Güzel Gıda Beyaz Kinoa sipariş verebilirsiniz. Bu sayede bu süper besinin faydalarından yararlanabilirsiniz. Araştırmalara göre beyaz kinoa zengin antioksidanları sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlamaktadır. Kanser hastalıklarına karşı savunma mekanizması geliştirmektedir. İçeriğinde zengin vitaminler ve mineraller bulundurmakta, aynı zamanda eşsiz bir lif kaynağıdır. Lif sayesinde bağırsakları çalıştırmakta ve boşaltım sisteminin sağlıklı kalmasını desteklemektedir. Doygunluk vermekte ve bu sayede kişide tok hissi oluşturmakta, daha az yemek yemesini sağlayarak obezite sorununun önüne geçmektedir.

Güzel Gıda Beyaz Kinoa ve Gluten

Güzel Gıda Beyaz Kinoa fiyat olarak da avantajlı bir besindir. Geleneksel tahıllar gibi glüten içermediğinden dolayı çölyak hastaları ya da glüten intoleransı olan kişiler arpa, buğday türevleri yerine rahatlıkla tüketebilirler.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler