• Güzel Gıda Çiğ Karabuğday Unu 350 Gr

Güzel Gıda Çiğ Karabuğday Unu 350 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Doğal Çiğ Karabuğday Unu

Günümüzde oldukça popüler bir şekilde karşımıza çıkmakta olan çiğ karabuğday unu, aslında karabuğday ismiyle bilinen önemli bir buğday türünden elde edilmektedir. Önemli protein ve yağ içeriğinden dolayı tercih edilmekte olan ürün, pek çok farklı yemeğin de ana maddesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli yemeklerde kullanılmakta olan söz konusu ürün, glüten içermemesi sebebiyle de güncel olarak popüler olarak çeşitli diyetler içerisinde de sık sık kullanılmaktadır.

Çiğ Karabuğday Ununun Yararları

Pek çok farklı önemli yararı olduğu bilinen karabuğday unu, glüten içermemesi ile yüksek oranda tercih edilen bir besin kaynağı olarak öne çıkmaktadır. Zengin protein kaynağı olarak da oldukça önemli bir besin maddesi olan karabuğday unu; kolesterol düşürücü, kansere karşı koruyucu, kan şekerinde etkili, kansızlığa karşı faydalı, kilo vermeye yardımcı ve yüksek tansiyonu düşürmede etkilidir. Güzel Gıda Çiğ Karabuğday Unu ürünlerine Ballıpınar markası bünyesinde kolay bir erişim sağlayabilirsiniz.

Çiğ Karabuğday Unu Online Sipariş Hizmetleri

Çok önemli bir besin maddesi olarak öne çıkan çiğ karabuğday unu ürünlerine, Ballıpınar web sitesi bünyesinde oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilir ve internet sitesi aracılığıyla online sipariş hizmetlerinde yararlanabilirsiniz. Güzel Gıda Çiğ Karabuğday Unu sipariş hizmetlerine Ballıpınar markası aracılığıyla oldukça hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilir ve çeşitli hizmet seçeneklerinin farkını yaşamaya anında başlayabilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler