• Güzel Gıda Kırmızı Kinoa 300 Gr

Güzel Gıda Kırmızı Kinoa 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   45,00 TL

  • Vergiler Dahil: 45,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Güzel Gıda Kırmızı Kinoa

Güzel Gıda Kırmızı Kinoa, Güney Amerika’ya özgü olan çiçekli bitki chenopodium ouinoa’dan elde edilmektedir. Diğer kinoa türlerinden oldukça farklıdır. İnka kırmızısı olarak da adlandırılır ve bu ad, savaş sırasında kırmızı rengin kendilerine güç verdiğine inanan İnka askerlerinden gelmektedir. Düz, oval ve gevrek formda olan pişmemiş kinoa tohumları, pişirildikten sonra kusura benzer şekillerde ufak küreler oluşturur. Kabarır ve çiğnenmemiş bir doku haline gelir. Son dönemde popüler olmasına karşın 5.000 yıldan fazla süredir kullanılan, tüketilen bir besindir.

Güzel Gıda Kırmızı Kinoanın Faydaları

Güzel Gıda Kırmızı Kinoa sipariş vermek için rahatlıkla sayfamızı kullanabilirsiniz. Birkaç adımda sepetinizi oluşturabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sonra da dilediğiniz gibi tüketerek kinoanın faydalarından istifade edebilirsiniz. 

Kırmızı kinoa, barındırdığı zengin antioksidanlar ile kalp hastalıklarından ve kanser hastalıklarından korunmaya yardımcı olur. İçeriğindeki vitamin ve mineraller yanında tam bir lif kaynağıdır. Bu sayede bağırsakları çalıştırarak boşaltım sisteminin sağlıklı kalmasını destekler. Doygunluk verir ve bu sayede kişinin tok kalmasını sağlayarak fazla yemek yemesinin önüne geçer. Obezite riskini azaltır. 

Güzel Gıda Kırmızı Kinoa ile Neler Yapılabilir?

Buğday, arpa gibi geleneksel tahıllarda yer alan glüten maddesini içermediği için çölyak hastalığı ya da glüten intoleransı olan kişiler dahi rahatlıkla tüketebilir. Uygun Güzel Gıda Kırmızı Kinoa fiyat avantajı ile sahip olacağınız ürünümüzü salatalarda kullanabilirsiniz. Pilav yerine tercih edebilirsiniz. Sebze yemeklerinize ilave edebilirsiniz. Tatlılarda yararlanabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler