• Güzel Gıda Organik Ham Kakao 150 Gr

Güzel Gıda Organik Ham Kakao 150 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   59,00 TL

  • Vergiler Dahil: 59,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Ham Kakao Ürünü

Kakao, çok uzun yıllardır insanların hayatının doğrudan içerisinde olan ve oldukça büyük bir önem teşkil eden bir besin maddesidir. Ham kakao olarak doğal formda da raflarda yerini almakta olan söz konusu ürün, çeşitli içecekler ve tatlıların yapısında da büyük oranda kullanılmaktadır. Yüzde yüz organik olarak kullanıldığında pek çok farklı faydası olan kakao, dünya üzerinde de en çok tüketilen besin maddelerinin başında yer almaktadır.

Ham Kakao Ürününün Önemi

Oldukça büyük bir öneme sahip olan ham kakao, çeşitli sektörler içerisinde çeşitli amaçlar için sık sık kullanılan bir üründür. Antik çağlardan beri çok uzun yıllardır insanların yaşamında yer alan ham kakao ürünleri, pek çok farklı marka bünyesinde hizmete sunulmaktadır. Söz konusu Ballıpınar markası bünyesinde Afyon Güzel Gıda Organik Ham Kakao online satış hizmet seçeneklerine anında erişim sağlayabilirsiniz.

Organik Kakao Online Sipariş Hizmeti

Çeşitli tatlılar ve içeceklerin başlıca ham maddesi olan kakao, organik formda da pek çok farklı amaçlar için büyük oranda kullanılmaktadır. Organik kakao ürünleri alanında online sipariş hizmeti ile çalışmalarına devam etmekte olan Ballıpınar markası, söz konusu Güzel Gıda Organik Ham Kakao sipariş ürünleri alanında oldukça önemli çalışmaları ile tanınmaktadır. Gün içerisinde marka web sitesini ziyaret ederek Ballıpınar markasının çeşitli hizmet seçenekleri hakkında da anında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler