• Güzel Gıda Organik Hindistan Cevizi Unu 300 Gr

Güzel Gıda Organik Hindistan Cevizi Unu 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   55,00 TL

  • Vergiler Dahil: 55,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Hindistan Cevizi Ununun Genel Özellikleri

Günümüzde en popüler besin maddelerinden bir tanesi olan organik Hindistan cevizi unu, oldukça önemli besin içeriği ile öne çıkmaktadır. Yüksek oranda B vitamini, sodyum, potasyum, kalsiyum, demir, magnezyum, bakır ve fosfor açısından oldukça zengin olan Hindistan cevizi unu, oldukça önemli bir besin maddesi olarak bilinmektedir. Pek çok çeşitli faydaları olmasıyla da bilinen Hindistan cevizi unu, dünyanın birçok farklı bölgesinde de oldukça popüler bir üründür.

Hindistan Cevizi Unu ve Çeşitli Faydaları

Birçok farklı çeşitli faydaları ile öne çıkan Hindistan cevizi unu, bazı çeşitli yemeklerin ve tatlıların yapımında sık sık kullanılan bir üründür. En popüler güncel diyetlerde de kullanılmakta olan ürün, günlük hayatta da pek çok farklı yerde karşımıza çıkmaktadır. Başta hamur işleri ve çeşitli özel ekmeklerin yapımında olmak üzere birçok farklı yerde kullanılmakta olan söz konusu ürüne, Ballıpınar firma web sitesi aracılığıyla oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Hindistan Cevizi Ununda Online Sipariş Seçeneği

Söz konusu marka web sitesi bünyesinde Güzel Gıda Hindistan Cevizi Unu sipariş hizmetlerinden de hızlı ve etkin bir şekilde faydalanabilir ve firmanın online satış hizmetlerine de bu şekilde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Afyon Güzel Gıda Hindistan Cevizi Unu ürünü ile ilgili Ballıpınar marka web sitesi bünyesindeki online satış hizmetlerinden de anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler