• Halil Esen Taş Baskı Soğuk Sıkma Zeytinyağı 5 Lt

Halil Esen Taş Baskı Soğuk Sıkma Zeytinyağı 5 Lt

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   255,00 TL

  • Vergiler Dahil: 255,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Halil Esen Taş Baskı Soğuk Sıkma Zeytinyağı 

Soğuk Sıkma Zeytinyağı İçin Doğru Tercih

Bir yemeği lezzetli yapan üç malzeme vardır. Bu malzemelerin başında yağ gelmektedir. Ancak bu yağ zeytinyağıdır. Yapılan incelemeler sonucunda zeytinin yağlı bir besin olduğu belirlenmiştir. İçerisinde yer alan bileşenler ile tüketilmesi en uygun yağ olduğu belirlenmiştir. Bunun yanı sıra zeytinden yağ elde edilirken kimyasal değil mekanik yöntemlerin tercih edilmesi de önemli bir noktadır. Çeşitli ekipmanlar kullanılarak soğuk sıkım tekniği ile sızma zeytinyağı elde edilmiş olmaktadır. Verimli bir yöntem olmasının yanında sağlık açısından da çok uygundur.

Zeytin Ağacı Dalından Yağ Şişelerine

Hasat zamanı toplanan zeytinler, yıkama işlemi ve yapılan birkaç işlemden sonra sıkım için hazır olmaktadır. Bu işlemlerin amacı tamamen acımsı tadından, toprak ve çeşitli şeylerde temizlemek ve sıkım için en uygun hale getirilmesidir. Sonrasında zeytinlerin içerisinde yer alan yağlar şişelere doldurulmaktadır. Ballıpınar Çiftliği olarak sizlere en doğal ve eşsiz hali ile taş baskı soğuk sıkma zeytinyağını sunmaktayız. Yemeklerdeki muhteşem lezzetin sırrını arıyorsanız aradığınız cevap budur.

Halil Esen Taş Baskı Soğuk Sıkma Zeytinyağı Siparişini Nasıl Oluşturulabilirsiniz?

Zeytinyağının yolculuğu zeytin ağacında ilk çiçeğin açması ile başlar. Bu kadar lezzetli olmasının bir nedeni de hem uzun bir süreç hem de doğanın kalbinden gelen bir mucize olmasıdır. Halil Esen Taş Baskı Soğuk Sıkma Zeytinyağı sipariş talebiniz sitemizden oluşturularak adresinize teslim edilmektedir. Taze ve sorunsuz bir şekilde ülkemizin her noktasına hizmet vermekteyiz. Nasıl alırım diye düşünmek yerine sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler