Halkalı Akide Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Halkalı Akide Şekeri Nedir, Nasıl Yapılır?

Kültürümüzde de çok önemli bir yere sahip olan akide şekeri denince farklı farklı çeşitleri akla gelmektedir. Halkalı akide şekerini bu kadar özel yapan sadece şekli değildir. Lezzetin arkasında saklı olan emekte yatmaktadır. Şeker ile suyun kaynatılması ile elde edilen yoğun şerbet mermer tezgaha dökülmektedir. Sonrasında bu sıcak karışım alınarak bir kancaya takılmaktadır. Elle atılarak hamur çok iyi bir şekilde yoğrulmaktadır ve beyazlayana kadar devam etmektedir. Sonrasında hem sade hem de eklenen renkli şeritler ile de farklı farklı lezzetler ortaya çıkmaktadır. Son olarak fitil olarak çekilmesi ile de halka şekli verilmiş olmaktadır. 

Dikkat edilmesi gereken nokta ise hava ile temas etmeden cam kavanozların içerisinde saklanmasıdır. Çünkü havayla en küçük bir temasta bozulmaya başlamaktadır.

Unutulmayacak Bir Lezzet: Halkalı Akide Şekeri 

Padişahların en sevdiği şekerlerin başında gelen ve sonrasında ise bayramlarda, mevlitlerde ve misafire ikram edilen bir lezzet olan akide şekerinin herkes için anlamı farklıdır. Osmanlı Devleti döneminde yeniçeri törenlerinin olmazsa olmazı olan bu lezzetin beş yüz yaşından fazladır. Sert yapısının içerisinde saklı olan o muhteşem tat yavaş yavaş hissedilirken güzel anılarında mimarı olmaktadır.  

Halkalı Akide Şekeri İçin Doğru ve Güvenilir Tercih

Kokulu kokulu ve eşsiz lezzeti ile halkalı akide şekerini sitemiz üzerinden akide şekeri sipariş talebi oluşturarak ve uygun akide şeker fiyatı ile de bu muhteşem lezzeti bulabilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler