• Haşhaşella Haşhaş Kreması 320 Gr

Haşhaşella Haşhaş Kreması 320 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Haşhaşella Haşhaş Kreması Nedir?

Haşhaş kreması, olgunlaşan haşhaş tohumlarının ezildikten sonra tamamen pancar şekeri ile tatlandırılması ile elde edilen bir kahvaltılık çeşididir. İçeriğinde herhangi bir renklendirici, katkı maddesi ve GDO bulunmayan haşhaş kreması, bünyesinde peynir altı suyu kullanılarak da güçlendirilmiştir. Kakaodan üretilen çikolata ve fındık kremalarına bir alternatif olarak üretilen haşhaş kreması, gerek besleyiciliği gerekse de içeriğinde sağlığa zararlı hiçbir maddenin bulunmaması nedeniyle gün geçtikçe daha fazla tüketilemeye başlanmıştır.

Haşhaşella Haşhaş Kreması Nasıl Tüketilir ve Nasıl Saklanır?

Cam kavanoz veya plastik kaselerde satışa sunulan haşhaş kremaları, paketlerin üzerinde yer alan son tüketim tarihlerine kadar rahatlıkla tüketilebilmektedir. Hava ile uzun süre teması engellenmesi gereken haşhaş kreması, tüketildikten sonra ağzı kapatılarak buzdolabında saklanmalıdır. Oldukça yumuşak ve yağlı bir yapıya sahip olan bu ürün, sürülebilir kıvamıyla ister kahvaltıda ister tatlı olarak dilenilen saatte rahatlıkla tüketilebilmektedir.

Sağlıklı Ve Güvenli Haşhaşella Haşhaş Kreması İçin Bizleri Tercih Edin

Gerek içeriğinde kullanılan pancar şekeri gerekse yerli olarak üretilen haşhaş tohumları ile hazırlanan Haşhaşella Haşhaş Kreması, 7’den 70’e her deneyeni kendine hayran bırakan bir lezzete ve dokuya sahiptir. Kaliteli ve güvenilir bir kahvaltılık için sofralarınızdan eksik etmemeniz gereken Haşhaşella Haşhaş Kreması ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla internet sitemiz üzerinden Haşhaşella Haşhaş Kreması sipariş oluşturabilirsiniz. Hem sağlıklı hem de besleyici özelliği ile oldukça faydalı olan haşhaş kremasını tüm Türkiye’ye ulaştırmaya ve çalışmalarımızı da titizlikle yürütmeye devam etmekteyiz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler