Hindistan Cevizli Akide Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   18,00 TL

  • Vergiler Dahil: 18,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Hindistan Cevizli Akide Şekeri

Hindistan cevizli akide şekeri Türk geleneğinde çok önemli bir yeri olan akide şekerinin hindistan cevizi ile aroma kazandırılmış halidir. Osmanlı Devleti’nde çok önemli bir yeri olan akide şekeri, padişah ve askerler arasında bir güven, bağlılık ve sözleşme nişanesidir. Osmanlı askerleri, Ulufe Töreni sırasında akide şekeri dağıtarak padişaha olan güvenini ve akdinin devam ettiğini göstermiş olur. O günlerden günümüze kadar uzanan sürede hindistan cevizli akide şekeri kendine yer bulmuştur.

Kendine has bir yapılış şekli olan akide şekeri bu anlamda özel bir şekerlemedir. Şeker ve hindistan cevizi bakır kazanlarda yavaş bir şekilde kaynatılarak macun kıvamına getirilmektedir. Ardından mermer tezgaha dökülerek yoğrulmaktadır. Bu süreçlerin ardından belli uzunluklarda ya da şekillerde kesiler tüketime hazır hale getirilmektedir. Tüm bu süreçlerde katkı maddesi kullanılmamaktadır.

Hindistan Cevizli Akide Şekeri Nasıl Saklanılır ve Nasıl Sipariş Edilir?

Hindistan cevizli akide şekeri yapısı gereği hava ile temas etmemesi gereken bir şekerlemedir. Bu nedenle ağzı sıkı bir şekilde kapatılmış ve hava almadığından emin olunmuş kaplarda muhafaza edilmelidir. Aksi takdirde şekerlemeler birbirine yapışabilir. Ayrıca serin yerlerde muhafaza edilmesi en doğru harekettir.

Hindistan cevizli akide şekeri sipariş konusunda internet sitemiz hizmetinizdedir. Sitemiz aracılığıyla bu benzersiz lezzete ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Hindistan Cevizli Akide Şekeri

Hindistan cevizli akide şekeri fiyat kapsamında 400 gramlık paketler, 15 TL ile internet sitemizde sizlerle buluşturulmaktadır.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler