Immunflex Zerdeçallı Dut Pekmezi 220 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   37,50 TL

  • Vergiler Dahil: 37,50 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

İmmunflex Zerdeçallı Dut Pekmezi

Sağlık açısından pek çok faydası olan dutun pekmezi geleneksel lezzetlerimizden biridir. Osmanlı mutfağında doğal tatlandırıcı olarak tatlılarda kullanılan dut pekmezi hala sevilerek tüketilen bir besindir. Yüksek besin değerlerine sahip olan dut pekmezi zerdeçallı olarak da üretilmektedir. 

Zerdeçal içeriğindeki bileşiklerden dolayı araştırmalarda önemli bir yere sahiptir. Pek çok yönden işlevsel besinlerden biridir. İki önemli besini bir araya getiren zerdeçallı dut pekmezi karışımı sağlık için önemli bir katkıdır.

İmmunflex Zerdeçallı Dut Pekmezi Faydaları

Faydaları saymakla bitmeyecek olan bu besinin en etkili ve bilinen faydaları;

En bilinen özelliği kan yapıcı olmasıdır. 

Hafızayı güçlendirir. 

Sindirim sisteminin düzenlenmesini sağlar 

Kalp ve damar sağlığını korur.

Kışın soğuk algınlığı ve benzeri hastalıklara karşı koruyucu bir etkiye sahiptir.

İmmunflex Zerdeçallı Dut Pekmezi Nasıl Tüketilir?

Özellikle kahvaltılarda tahinle karıştırılarak tüketilmektedir. Günlük aç karna iki tatlı kaşığı düzenli olarak tüketilmesi sağlık için önemlidir. Doğal şeker olduğu için tatlılarda işlenmiş şeker yerine tüketilebilir. Osmanlı mutfağında sık sık tatlılarda kullanılan bir besindir. Şerbeti yapılarak da tüketilebilir.

Zerdeçallı dut pekmezi sipariş vermek için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Her besinde olduğu gibi katkı maddesi içermeyen doğal içerikli olması bu besinden beklenilen faydayı görmek adına önemlidir. İçeriğinde %3’lük zerdeçal miktarı bulundurmaktadır. 220 gram olarak satışa sunulan Zerdeçallı dut pekmezi fiyat olarak bütçeye hitap edecek uygunluktadır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler