Kiraz
Sucuk
Ekmek
Lokum
Kaymak
Ekmek Kadayıfı

Fırsat Köşesi

Anasayfa Sol 1 Afiş
Anasayfa Afiş Sol 2

Sizin için Seçtiklerimiz

En Çok Satılanlar

Yeni Ürünler

AFYONKARAHİSAR BALLIPINAR ÇİFTLİĞİ'NE HOŞGELDİNİZ

Ballıpınar Çiftliği 2012 yılında Afyonkarahisar’da faaliyete başlamış bir çiftliktir. 1200 baş kapasiteli çiftlikte 800 baş bulunmaktadır. Kurulduğu günden beri faaliyetlerini büyüterek devam ettiren firma 1200 kapasiteyi dolduracak şekilde hedef belirlemiştir. Firmamızda çiftlik ürünlerini satmak için 2017 yılında Afyonkarahisar’da mağaza açmıştır. Faaliyetlerine başladığı bu ilden Türkiye’nin her yerine e-ticaret yoluyla satış yapmaktadır. Sitesinde satışını yaptığı tüm ürünleri görebilir ve siparişi verebilirsiniz. Online alışveriş ağını sağlam temeller üzerine kuran firma güçlü bir şekilde yaygınlaştırmaktadır. Üretici firma olarak en başından sonuna kadar tüm ürünler takibimizde olarak sizlerin sofralarına ulaşmaktadır. Üretici firma olarak ayrıcalıklarımızı sizlere sunduğumuz hizmetlere yansıtmaktayız.

Şehrin tüm yöresel lezzetlerini tek bir platformda sizlerin istifadesine sunan firma hizmet kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Firma gıda üretiminde öncü kuruluşlardan biridir. Gıda söz konusu olduğunda ilk akla gelen şey hijyendir. Tüm ürünlerini el değmeden en hijyenik koşullarda üreterek sofralarınıza getirmektedir. Hiç tereddüt etmeden güvenle tüketebileceğiniz ürünleri sizlerle buluşturuyor. Gıda sektöründe hem ulusal hem de uluslar arası standartlara uygun bir şekilde uzman bir ekibin denetim ve kontrolünden geçerek üretilen ürünler firma tarafından aracısız bir şekilde sizlerin istifadesine sunulmaktadır. Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan organik ve doğal ürünleri üretmektedir. Üretim sürecinde herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesi kullanılmadan üretim tamamlanmaktadır. Faydalı besinlerin özüne dokunmadan steril bir ortamda üretimi yapılmaktadır.

Ürün Yelpazemiz

Mağazamızda geniş yelpazede pek çok ürün satışı yapılmaktadır. Afyon yöresine özgü sucuk, lokum, kaymak ve daha pek çok lezzeti bulabileceğiniz bir mağazadan ülkemizin her köşesine hizmet götürmekteyiz. Bir gastronomi şehri olan Afyon lezzetlerini bulabileceğiniz en iyi alternatif olmaya devam ediyoruz. Firma olarak; süt ve süt ürünleri, peynir çeşitleri, zeytinyağı ve zeytin çeşitleri, konserve, ekşi, sirke, bal, arı sütü, polen, propolis, tahin, pekmez, kahvaltılıklar, bakliyat ürünleri, un, çorba ve baharat çeşitleri Kuru meyve ve kuruyemiş, tatlı çeşitleri ve daha pek çok ürün çeşitliliği ile faaliyet göstermektedir. Lezzetleri saymakla bitmeyen şehrimizde sizlere bu lezzetleri ulaştırmaya çalışmaktayız.

Kahvaltılıkların vazgeçilmezi olan peynir özellikle protein yönünden yüksek bir besindir. İnsan bedenine pek çok faydası bulunmaktadır. Vücudun protein ihtiyacını karşılamada bire birdir. Bir süt ürünü olan peynir çeşitlerimiz; beyaz peynir, kaşar peyniri, tulum peyniri ve yöresel peynirlerdir. Bu kategoriler içinde çeşitli gramaj ve özelliklerde pek çok peynir çeşitlerini sofralarınıza getirmektedir. İnek sütünden, keçi sütünden, koyun sütünden,  tam yağlı veya yarım yağlı peynirlerimiz mevcuttur. Kars eski kaşar peyniri, tam yağlı taze kaşar peynir ve Trakya eski kaşar peyniri mevcuttur. Kaşar peynirin lezzetine vararak tüketeceksiniz. Ürünlerimiz 1. kalite ürünler olup güvenle tüketebilirsiniz.

Hizmet Kalitemiz

Firma olarak ilk günden beri müşteri memnuniyetine öncelik veren, kalite ve lezzeti bir arada sizlere sunan bir firma olarak hizmet verdik ve aynı istikrarla devam ediyoruz. Her türlü yeniliğin ve gelişmenin gerisinde kalmadan kendimizi daha da geliştirerek emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden beri ilerleyerek ve büyüyerek bu günlere geldik. Şehrimizin yöresel lezzetlerinin yanı sıra pek çok ürünü sizlerle buluşturduk. Prensiplerimizden taviz vermeden tüketicinin yanında olduk.

Üretici firma olmanın avantajlarını hem biz yaşadık hem de sizleri istifade ettirdik. Aracısız daha ulaşılabilir satışlarımızla sizlerin talep ve beklentilerine karşılık verdik. Ayrıca  uygulamalarımızla sizlerin gönüllerini kazandık. Aracısız hizmetlerin avantajı olarak makul fiyat sizlere ürünlerimizi sunduk. Böylelikle her bütçeden müşteri kitlesine sahip büyük bir firma olmayı başardık. Online sipariş işlemleri ile dilediğiniz her yerden alışveriş yapmanızı sağlayacak güçlü bir iletişim ağı oluşturduk. Ticari kazancın ötesinde müşteri memnuniyeti, daha da önemlisi müşteri sağlığını göz önünde bulundurarak faaliyet gösterdik. Sağlıklı ve kaliteli ürünleri bütçenize hitap eden en uygun fiyatı koyarak sizlere ulaştırdık. Sizlere sunduğumuz 1. sınıf ürünler ile müraacat ettiğiniz ilk adres olmayı başardık. Böylesi ulaşılabilir ürünler için yapmanız gereken “satın al” sloganıdır.  Firma olarak olumlu veya olumsuz her dönüt hem yaptığımız hizmetlerin neticesini görmek hem de kendimizi çek etmek adına önem arz etmektedir. Sitemizde yer alan iletişim adreslerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiz.