• Beyorganik Organik Ezogelin Çorbası 300 Gr

Beyorganik Organik Ezogelin Çorbası 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   28,50 TL

  • Vergiler Dahil: 28,50 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Beyorganik Ezogelin Çorbası

Ege ve Doğu Anadolu Bölgelerinde organik olarak yetiştirilmiş ve mevsiminde toplanarak uygun bir şekilde kurutulmuş sebzelerin harmanlanmasıyla elde edilen ezogelin çorbası, hiçbir koruyucu ve renklendirici madde içermemektedir. Bakliyattan sebzelere, baharatlardan yeşilliklere kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hazırlanmış bu ürün içerisinde;

Kırmızı mercimek,

Yeşil mercimek, 

Domates

Soğan,

Kırmızıbiber,

Nane, 

Bulgur,

Nohut ve

Tuz yer almaktadır.

İçerisinde bulunan kurutmuş ve öğütülmüş gıdalar sayesinde oldukça lezzetli, doyurucu ve besleyici özelliği bulunan bu ürün, tam kıvamındaki yoğunluğu sayesinde de ideal bir öğündür.

Beyorganik Ezogelin Çorbası Özellikleri Nelerdir?

Taze ve organik olarak yetiştirilen sebze ve tahılların ilgili kalite standartları çerçevesinde yasalara uygun bir şekilde üretildikten sonra, kurutularak paketlenmesiyle hazırlanan bu ürün, koruyucu madde içermemesi nedeniyle sürekli olarak buzdolabında saklanılması gerekmektedir.

Farklı damak zevklerine sahip olan insanların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hazırlanma esnasında yoğun baharat kullanımından kaçınılması, bu ürünün daha geniş kesimlere hitap etmesini de sağlamaktadır.

Toz halinde olması nedeniyle de istenilen kişi sayısına uygun olarak istenilen baharat, salça ve su ekleme işlemleriyle farklı lezzetlerde çorbaların hazırlanmasına olanak sağlamaktadır.

Organik Ezogelin Çorbası İhtiyaçlarınız İçin Bizleri Tercih Edin

Sağlık açısından oldukça yararlı olup pek çok faydayı kullanıcılarına sağlayan ezogelin çorbası ihtiyaçlarınızı karşılamak için internet sitemiz üzerinden ezogelin çorbası sipariş oluşturabilir, tüm Türkiye’ye sağladığımız kargo hizmetimiz sayesinde de piyasadaki en uygun ezogelin çorbası fiyat ile bu ürüne sahip olabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler