Orfa The Standard Vegan Mayonez 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   22,00 TL

  • Vergiler Dahil: 22,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Ofra The Standard Vegan Mayonez

Mayonez, içerisinde kullanılan malzemelerden dolayı vegan besinlere uygun değildir. Vegan beslenen tüketiciler için özel olarak üretilen vegan mayonez ise güvenilir içeriğiyle tercih edilmektedir. Ofra The Standard Vegan Mayonez, birkaç malzemeden doğal olarak üretilmektedir. Doğal ve sağlıklı içeriğe sahip olan mayonez, Türkiye'de üretilmektedir.

Ofra The Standard Vegan Mayonez İçerisinde Neler Var?

Vegan mayonez içerisinde öncelikle yumurtaya yer verilmiyor. Yumurta, mayonez üretiminde en önemli malzeme olarak biliniyor. Hayvansal gıdalar arasında yer alan yumurta, vegan mayonez içerisinde kullanılmıyor. Özel olarak üretilen mayonezin içerisinde bitkisel ayçiçek yağı, su, şeker ve nişasta kullanılıyor. Aynı zamanda vegan mayonez içerisinde sirke, hardal, tuz ve portakal lifi de kullanılıyor. Tamamen doğal içeriğe sahip mayonez içerisinde katkı maddesi ya da koruyucu bulunmamaktadır. Doğal ve güvenilir içeriğe sahip olan mayonez, online siparişle sipariş edilebilir. Tüketiciler, Ballıpınar sitesi üzerinden Ofra The Standard Vegan Mayonez sipariş edebilir.

Ofra The Standard Vegan Mayonez Nasıl Tüketilmeli?

Doğal içeriğe sahip vegan mayonez 300 gram olarak özel şişelerde kullanıma sunulmaktadır. Mayonez içerisinde herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu kullanılmamaktadır. Doğal olarak üretilen mayonez bu nedenle sadece buzdolabında saklanmalıdır. Buzdolabında saklanan mayonez, son kullanım tarihi öncesine kadar saklanabilir. Kapağı açılan mayonezin ise 5 gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Kapağı açılan mayonez de buzdolabında saklanmalıdır. Ballıpınar, Ofra The Standard Vegan Mayonez fiyat olarak uygun fiyata ürün satışı yapmaktadır.Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler