• Sultandağı Kirazı - Afyon Sultandağı Kirazı 5Kg

Sultandağı Kirazı - Afyon Sultandağı Kirazı 5Kg

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta Yok
  • Fiyat 148,00 TL

    İndirimli Fiyat111,00 TL

  • Vergiler Dahil: 111,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Afyon Sultandağı Kirazı

Sucuk, lokum, kaymak gibi gıda ürünlerinde markalaşmış Afyonkarahisar’ın gıda ürünlerinin pazarlamalarını gerçekleştiren firmamız üzerinden Afyon Sultandağı kirazı satışları da yapılmaktadır. Dalından koparılan kirazlar özen ile paketlenerek ise satışa hazır hale getirilir. Tamamı ile doğal olan Afyon Sultandağı kirazını ülke çapına geniş ulaşım ağımız sayesinde en kısa sürede ulaştırmaktayız. Lezzeti ile ön plana çıkan son derece sağlıklı Sultandağı kirazı sipariş vermek adresimiz üzerinden son derece kolaydır. Sizde bu lezzetli ürünler eserlerimize takviye oluşturmak, dalından koparılmış özen ile paketlenmiş bu besini adreslerinize en kısa süre içerisinde getirtmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Afyon Sultandağı Kirazı Al

Mutfak alanında kendini kanıtlamış yöresel lezzetler ile ön plana çıkan gastronomi kenti Afyonkarahisar'ın gıda ürünlerinin pazarlamalarını ülke çapına gerçekleştiren firmamız üzerinden Afyon Sultandağı kirazı siparişlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Ülke çapında geniş bir ulaşım ağına sahip olan firmamız dalından koparılmış, özen ile paketlenmiş kirazları tazeliğini kaybetmeden adreslerinizi ulaştırır. Doğal, sağlıklı, lezzeti ile ön plana çıkan Afyon Sultandağı kirazını almak için firmamızı tercih edin.

Afyon Sultandağı Kirazı Nerede Bulunur?

Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesinde yetiştirilen Sultandağı kirazı farklı bölgelerdeki tüketicilerin de ulaşabilmesi için ülke çapında gıda gönderimleri gerçekleştiren firmamız üzerinden satışa sunulmaktadır. Siz de bu eşsiz lezzetteki kirazı adresinize taze, özen ile paketlenmiş şekilde getirtmek isterseniz firmamızı tercih ediniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler: sultandağı kirazı, sultandağ kirazı, sultandağı kirazı sipariş, sultandağı kirazı 2021, sultandağı kirazı fiyatı, sultandağı kiraz fiyatı, sultandağı kiraz siparişi, sultandağı kiraz fiyatları, napolyon kiraz, napolyon kiraz fiyatları,