• Kadayıflı & Sultan Manda Kaymaklı Lokum

Kadayıflı & Sultan Manda Kaymaklı Lokum

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   60,00 TL

  • Vergiler Dahil: 60,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Kadayıflı & Sultan Manda Kaymaklı Lokum

Afyon Kadayıflı Manda Kaymaklı lokum, tamamen özel malzemeler kullanılarak elde edilmiş, eşsiz bir lezzettir. Kadayıfın, manda kaymağın en özel halinin bir araya gelmesiyle elde edilmiş olan ürünümüzün içerisinde doğal pancar şekeri, mısır nişastası, çöğen suyu, doğal aroma verici vanilin ve manda kaymağı yer almaktadır. Bunların hepsi organik içeriklerdir. Raf ömrünü uzatacak kimyasal ya da sentetik kıvam vericiler, früktoz, yapay tatlandırıcılar, lezzet verici aromalar, koruyucular, glikoz, mısır şurubu, renklendiriciler ve gıda boyaları kesinlikle yer almamaktadır. Bu sayede her yaş için güvenle tüketebilecekleri bir lokum türü ortaya çıkmıştır.

Taptaze Kadayıflı Manda Kaymaklı Lokum

Kadayıflı Manda Kaymaklı sipariş vererek sahip olacağınız bu özel lokum türünün lezzeti içeriğini oluşturan her bir maddenin doğallığından ve özel oranlarından kaynaklanmaktadır. Özellikle ana madde olan manda kaymağı, tamamen doğal şekilde, doğal ortamda beslenen mandaların sütlerinden elde edilmiştir. Bu da lokumumuzun lezzetine lezzet katmaktadır.

Sultan Manda Kaymaklı Lokum 

Sultan Manda Kaymaklı Lokum görüntüsü, lezzeti, kalitesi ile her zaman en çok tercih edilen lokum çeşitlerinden birisidir. Afyonkarahisar’ın meşhur Manda kaymağı ile sultan lokumun bütünleşmiş haliyle ortaya çıkan bu lezzet, her damak zevkine hitap edebilmekte, farklı bir tat arayanların tercihi olduğu gibi lokum isteyenlerin vazgeçilmezi olmayı da başarabilmektedir.

Afyon lokum çeşitlerini tüm dünyada vazgeçilmez kılan teme unsurlardan birisi manda kaymağıdır. Bölgemizin havasıyla, suyuyla ve bitkileriyle beslenen hayvanların sütlerinden elde edilen Afyon manda kaymağı bir marka olmuş, tüm dünya gastronomisinde tanınır olmuştur.

İkramlık Sultan Manda Kaymaklı Lokum

Sultan Manda Kaymaklı Lokum çeşidimizde Afyon manda kaymağı sultan lokumu ile bir araya gelmiş ve gerek lezzeti gerekse görünümü itibariyle hayranlık uyandıran bir ürüne dönüşmüştür. Tamamen doğal malzemeler kullanılan, hiçbir katkı maddesi, kimyasal, sentetik, renklendirici, tatlandırıcı vb. olmadığı için ürünlerimiz güvenilerek tüketilebilir. Türk Gıda Kodeksi Lokum Tebliği’ne uygun üretildikleri için akılarda soru işareti kalmadan satın alınabilir.

Kadayıflı & Sultan Manda Kaymaklı Lokum Siparişi

Kadayıflı & Sultan Manda Kaymaklı Lokum sipariş yoluyla her nerede olursanız olun adreslerinize ulaştırılır. Hızlı ve güvenli kargo ile siparişiniz herhangi bir zarar görmeden, lezzetinden kayıp vermeden sizlere ulaştırılır. Dilerseniz kendinize bir Kadayıflı & Sultan Manda Kaymaklı Lokum ve güvenli kargo ile siparişiniz herhangi bir zarar görmeden, lezzetinden kayıp vermeden sizlere ulaştırılır. Dilerseniz kendinize bir Sultan Kaymaklı Lokum ziyafeti çekebilir, dilerseniz misafirlerinize ikram etmek için tercih edebilirsiniz. Hatta eliniz boş gitmek istemediğiniz misafirlikleriniz için son derece tatlı, lezzetli ve özgün bir tercih yapabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler