Ezmeler


Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)


Ezmeler

Kahvaltı, en önemli öğündür ve sağlıklı, zinde bir gün başlangıcı için mutlaka düzenli olarak kahvaltı yapılması gerekir. Sağlıkçılar ve uzmanlar hangi yaştan olunursa olunsun kesinlikle kahvaltıların aksatılmaması konusunda uyarıyorlar. Özellikle çocuklarda sağlıklı gelişimi için güne kahvaltı ile başlamak hem gelişimi olumlu yönde etkilemekte hem de bağışıklık sisteminin güçlü kalmasına yardımcı olmaktadır.
Kahvaltı için çok çeşitli besinler tüketebilirsiniz. Bunlar arasında özellikle ezmeler vazgeçilmezleriniz olabilir. Ezmeler daha önceleri sadece soğuk meze olarak damaklarımızı şenlendirirken şimdi başta kahvaltılar olmak üzere her öğünün baş aktörü olmuş durumdalar. Ezme dendiği zaman geleneksel mutfağımızda farklı ezme çeşitleri bulunuyor. Özellikle Afyonkarahisar ilimiz bu konuda son derece zengin bir alternatife sahip. Acılı ezme, domatesli, biberli, zeytinli gibi farklı ezme türleri başta ceviz olmak üzere çeşitli kuruyemişlerle zenginleştirilerek sofraların vazgeçilmezi olsa da tatlı ezmeler her zaman favori olmayı başarıyor.
Tatlı ezme çeşitleri başta çocuklar olmak üzere her yaştan kişinin severek tükettiği besinlerdir. Eğer kaliteli ve doğal ezmelere ulaşabilirseniz sofralarınızı zenginleştirebilir, güne zinde bir başlangıç yapmak için birbirinden zengin ezme çeşitlerimizden yararlanabilirsiniz. 1. kalite ezme seçeneklerini bizler uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizle buluşturuyor, sofralarınızın vazgeçilmezleri arasında ürünlerimizle yer alıyoruz.
Elbette ezmeler sadece sabah kahvaltılarının baş tacı değillerdir. Öğle atıştırmalıklarınızda tercih edebileceğiniz gibi günün her anında mutfağınızda değerlendirebilirsiniz. Kimi zaman sadece açlığınızı gidermek için bir ekmek arası ya da bir kaşık yardımıyla tüketebilir kimi zaman yatmadan önce karnınızın kazınmasını şık bir ödül ile yatıştırabilirsiniz. Sade olarak tüketebileceğiniz gibi ekmek arası yaparak ya da başka besinlerle birleştirerek tercihinize sunduğumuz 1. sınıf ürünler arasında dileğinizi tüketebilirsiniz.

Doğal ve Sağlıklı Ezme Çeşitleri

Kuruyemişler, tahıllar yönünden ülkemiz son derece zengindir. Her bölgemizde her yöremizde çeşitli tahıllar, onlarca çeşit kuruyemiş, çerezlik üretilir. Bunlar çeşitli formlarda sofralarımızda kendine yer bulur ve özellikle ezme formundakiler son yıllarda çok daha fazla öne çıkmaktadır. Üstelik firmamız ayrıcalığıyla sahip olabileceğiniz ezme çeşitlerini kolayca sipariş verebiliyorsunuz. Türkiye’nin her yerinden sofralarınızı zenginleştirmek, damaklarınızı şenlendirmek için ürünlerimizi talep edebilirsiniz.
Sizler için hazırlamış olduğumuz ezme çeşitlerimizden ilki haşhaş ezmesidir. Tamamen Afyonkarahisar’a özgü gelincik siyah haşhaşımızdan elde ettiğimiz haşhaş ezmemizi en lezzetli ve en doğal haliyle tercihinize sunuyoruz. Dilerseniz tüketebileceğiniz kadar sıvı yağ, süt ya da su ile karıştırıp tahin kıvamına getirerek hamur işlerinizde kullanabilirsiniz. Dilerseniz bal, pekmez ya da şeker ile tüketebileceğiniz kadar miktarını karıştırıp kahvaltılık olarak tüketebilirsiniz. Ürünümüzün içeriğindeki zengin besin değeri sayesinde günlük gıda ihtiyacınızı, gıda takviyenizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz.
Gelincik haşhaş ezmemiz dışında bir diğer ürünümüz Haşhaşcızade Haşhaş Ezmesi çeşidimizdir. Tamamen ilimize özel olan ürünümüz hiçbir koruyucu madde ilavesi olmadan doğal olarak üretilmiştir. Çok farklı şekillerde tüketebileceğiniz haşhaş ezmemizi isterseniz katmer, gözleme, börek, çörek gibi hamur işlerinizde, yemeklerinizde, salatalarınızda veya mezelerinizde rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ürünümüz tazeliğini uzun süre muhafaza etme başarısına sahiptir. Güneş ışığından uzak ortamda ve hava ile temas ettirmeden sakladığınız sürece rahatlıkla uzun zaman tüketebilirsiniz. Zengin içeriği ve doğal yapısı ile sofralarınıza lezzet katabilirsiniz.
Bazı kuruyemiş türleri vardır ki hiç kimse hayır demez. Badem bunlardan bir tanesidir. Her zaman atıştırmalık olarak tüketilebilen çerezlerden birisi olan badem, pek çok yiyecekte de kullanılabilmekte, eşsiz lezzetiyle öne çıkmaktadır. Bizler badem ezmesi ürünümüz ile sizler için bademi apayrı bir formda satışa sınıyoruz. Sizler için herhangi bir katkı maddesi ilavesi olmadan yüzde 100 kavrulmuş bademden ürünümüzü hazırlamış bulunuyoruz. İçeriğindeki yüksek lif oranı sayesinde metabolizma ve bağırsak düzenleyici etkiye sahip badem ezmemiz her yaştan kişinin keyifle tüketeceği ürünlerden birisidir. Şeker ilavesiz olan ürünümüz palm yağı içermez, glüten ve herhangi bir koruyucuya sahip değildir. Oleik asit oranı oldukça yüksektir. Vegan bir yiyecek olarak diyet tariflerinizde dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. E vitamini ve magnezyum zengini, sağlıklı bir besine cazip fiyat garantisi ile sahip olabilirsiniz.
Hızlı ve güvenli ezme siparişi ile sahip olabileceğiniz bir diğer ezme türümüz fındık ezmesidir. Yüzde 100 fındıktan üretilen, yüksek oleik asit oranına sahip olan fındık ezmemiz fındığın en güzel formlarından birisidir. Şeker ilavesi olmadığı gibi herhangi bir koruyucu da içermez. Glüten bulunmaz. Lif ve E vitamini zengini bir besin olarak rahatlıkla damaklarınızı şenlendirebilirsiniz. Yüksek doymamış yağ oranına sahip olduğundan dolayı diyet yapanlar için de son derece sağlıklı bir tercih olacaktır.
Tropikal kuruyemişlerden birisi olan kaju, kuruyemişçilerdeki en lük ürünlerden birisidir. Hemen herkes lezzetine hayran kalır. Kaju ezmemiz ile farklı bir formda, bütün tadını ve besin değerini koruyarak sizlere ulaştırıyoruz. Yüzde 100 kajudan üretilen, koruyucu içermeyen sağlıklı üzme türümüz şeker ilavesiz, yüksek doymamış yağ oranına sahiptir. Magnezyum ve B6 kaynağıdır. Vegan ve diyet tariflerinde rahatça tüketebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Ezmeler

Geniş ürün yelpazemiz arasında uygun fiyatı ile tercihinize açılan ezmelerimizden bir diğeri yer fıstığı ezmesidir. Yüzde 100 kavrulmuş yer fıstığından hazırlanan, doğal ürünümüzde şeker, palm yağı bulunmaz. Oleik asit oranı yüksek, kalori açısından zengindir. Yüksek doymamış yağ oranı sayesinde sağlıklı ve diyet tariflerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Ezme çeşitlerimizden bir tanesi de tahindir. Tahinimiz yüzde 100 susamdan hazırlanmış, vitamin ve mineral zengini bir besindir. Sağlıklı beslenmek isteyenler için görül rahatlığı ile tercih edilebilir. Hiçbir koruyucu barındırmaz. Keklerinizde, kurabiyelerinizde, çöreklerinizde kullanabilir ya da pekmez ile karıştırıp tüketebilirsiniz.
Tercihinize açtığımız bütün ezme çeşitlerimizi hızlı ve güvenli satın al ayrıcalığıyla sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyatlarla en doğal lezzetlere sahip olabilirsiniz.Göster