• Süt Kaymağı 200 Gr

Süt Kaymağı 200 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : 2-3 Gün
  • Fiyat:   22,00 TL

  • Vergiler Dahil: 22,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Süt Kaymağı

Süt kaymağı, sütün yağlanması sırasında kalan beyaz katı sıvıdır. Solgun gözüken ciltlere kısa sürede canlılık ve parlaklık veren süt kaymağı belirli bir aşamadan geçerek sütten yapılan bir üründür. Süt kaymağı genellikle sivilce izlerinin kaybolmasında büyük rol oynar. İnsana önemli faydaları bulunan bu ürün cildi onaran ve cilt yaralarını hızla iyileştiren muhteşem faydalara sahiptir. Cildine sıkıntı yaşayan insanların kullanması gereken bir süt ürünüdür. Bu ürünün faydalarını şunlardır;

Sindirim sistemine yardımcı olur,

Kilo vermeye yardımcı olur,

Kan basıncını düzenler,

İskelet sağlığını korur,

Cildi onarır ve güzelleştirir.

Bu önemli besin birçok mineral ve vitamin ile doludur. Laktoz intolaransı olan kişiler dahi rahatlıkla tüketebilirler. Pek çok faydası olan bu süt ürününü özellikle cildimiz için tüketmeliyiz.

Süt Kaymağı Sipariş

Süt ve süt ürünleri hizmeti veren firmamızdan rahatlıkla sipariş edebileceğiniz bir üründür. Genelde her bölgede satışı gerçekleşen bir besin kaynağıdır. Faydaları çok fazla olan bu ürünü firmanın internet sitesinden sipariş verebilir ve bu sayede kolaylıkla temin edebilirsiniz. Süt kaymağı ürününü sipariş vermeniz için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kapıda ödeme kolaylığı ile her zaman güvenle sipariş verebilirsiniz.

Süt Kaymağı Fiyat

Özellikle cildimizi onaran ve güzelleştiren bir süt ürünü olana süt kaymağı firmamızda 200 gramı 25 TL olarak belirlenmiştir. Kaymağımız manda sütünden yapılmakta olup 200 gram paketlerde satılmaktadır.


Afyonkarahisar ilimizin meşhur kaymağını sofralarınıza kadar getirmekte olan işletmemiz, kendi sektörü içerisinde oldukça doğal ürünleri ile öne çıkmaktadır. Direkt olarak çiftlikten doğal üretim ürünleri ve makul fiyat seçenekleri ile öne çıkan markamız, sektöründe öncü markalar arasında bulunmaktadır. Çok cazip fiyatı ve nitelikli kaymak ürünleri ile öne çıkan firmamız, oldukça doğal kaymak ürünleri ve yüksek hijyenik koşulları ile sektöründe tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Markamız, sektöründe birinci dereceden kalitede ve en doğal ürünler üretmesi ile öne çıkmaktadır. Süt kaymağı ürünleri ile öne çıkan markamız, söz konusu sektör içerisinde oldukça başarılı hizmetleri ile tanınmaktadır.

Afyonkarahisar ilinden diğer her türlü şehre ve özellikle kapıya kadar sevkiyat hizmeti ve online sipariş yöntemleri ile hizmet sunan firmamız, sektöründe nitelikli işletme değeriyle tanınmaktadır. Online siparişi ve oldukça nitelikli hizmet standartlarını beraber sunan markamız, kendi sektöründe hızlı ve kesintisiz hizmetlerle öne çıkmaktadır. Gün içerisinde işletme internet web sitemizi ziyaret ederek anında çeşitli hizmet seçeneklerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca çiftliklerimiz ve üretim tesislerimizin doğal üretim koşullarımız hakkında da işletme web sitemiz aracılığıyla anında bilgi alabilir ve üst düzey kalite standartlarındaki hizmet seçeneklerimizin farkını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Kaymak üretim sektörü içerisinde oldukça etkin bir şekilde çalışmakta olan işletmemiz, sektöründe en doğal ürün seçenekleri ile tanınmaktadır. Oldukça hijyenik çalışma koşulları ile tanınan işletmemiz, sektöründe öncü çalışmalarını sürdürmektedir. Kendi alanında örnek firma imajı ile dikkat çeken firmamız, sektöründe oldukça nitelikli ve yetkin çalışmalarla tanınmaktadır. Oldukça yetkin ve donanımlı firma web sitesini de bünyesinde barındıran işletmemiz, alanında yüksek deneyim sahibi çiftlik ekibi ve teknik elemanlara da işletme kadrosu içerisinde kendisine yer vermektedir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler