Kaymak Şekeri

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   28,00 TL

  • Vergiler Dahil: 28,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Kaymak Şekeri

Şekerleme türü olan kaymak şekeri, Afyon’a özel bir lezzettir. Afyon’da özel olarak üretilen kaymak şekerini şehre gelen yerli ve yabancı turistler yakın çevreleri için satın almaktadır. Bu nedenle kaymak şekerine Afyon kaymağı ya da Afyon kaymak şekeri de denilmektedir. Gastronomi şehri olan Afyon, kaymak üretimi ile meşhurdur. Afyon’a ait lezzetler arasında Afyon kaymak da yerini almaktadır. Kaymak şekeri ise Afyon’da üretilen kaymak ile hazırlanmaktadır.

Kaymak Şekerinin İçinde Neler Bulunuyor?

Kaymak şekeri %100 doğal ve taze kaymak ile yapılmaktadır. Kaymak şekerinin içinde kullanılan ürünler:

· Şeker

· Su

· Vanilin

· Kaymak

Kaymak şekerinin yapımında manda kaymağı kullanılmaktadır. Manda kaymağının yanında vanilin de kullanılır. Vanilin, doğal olarak temin edilir. Bu sayede kaymak şekerinin lezzeti daha hoş ve hafif bir hale gelir. Aynı zamanda doğal vanilin kullanılması kaymağa daha baskın bir koku vermektedir.

Kaymak Şekeri Siparişi

Gastronomi şehri olan Afyonkarahisar’da kaymak şekeri üretilmektedir. Üretilen kaymak şekeri ise oldukça lezzetlidir. Kaymak şekerinin yapımında manda kaymağı kullanılır. Sade kaymak şekeri ile birlikte çeşitli kaymak şekerleri bulunmaktadır. Kaymak şekerinin içerisinde kullanılan ürüne göre çeşitlilik artar. Çikolatalı ya da Antep fıstıklı kaymak şekeri bulunmaktadır. Kaymak şekeri sipariş için Ballıpınar adresi tercih edilebilir. Site üzerinden kolaylıkla kaymak şekeri siparişi verilebilir. Kaymak şekerinin lezzetinin ve yapısının bozulmaması için kutu, ağzı kapalı bir şekilde serin ortamda saklanmalıdır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler:afyon kaymak şekeri,kaymak şekeri sipariş,kaymak şekeri fiyat,afyon kaymak şekeri sipariş,afyon kaymak şekeri nereden alınır,kaymak şekeri nereden alınır,kaymak şekeri satan firmalar,afyon kaymaklı şeker,