• Kaymak Şekeri

Kaymak Şekeri

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   28,00 TL

  • Vergiler Dahil: 28,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Kaymak Şekeri

Şekerleme türü olan kaymak şekeri, Afyon’a özel bir lezzettir. Afyon’da özel olarak üretilen kaymak şekerini şehre gelen yerli ve yabancı turistler yakın çevreleri için satın almaktadır. Bu nedenle kaymak şekerine Afyon kaymağı ya da Afyon kaymak şekeri de denilmektedir. Gastronomi şehri olan Afyon, kaymak üretimi ile meşhurdur. Afyon’a ait lezzetler arasında Afyon kaymak da yerini almaktadır. Kaymak şekeri ise Afyon’da üretilen kaymak ile hazırlanmaktadır.

Kaymak Şekerinin İçinde Neler Bulunuyor?

Kaymak şekeri %100 doğal ve taze kaymak ile yapılmaktadır. Kaymak şekerinin içinde kullanılan ürünler:

· Şeker

· Su

· Vanilin

· Kaymak

Kaymak şekerinin yapımında manda kaymağı kullanılmaktadır. Manda kaymağının yanında vanilin de kullanılır. Vanilin, doğal olarak temin edilir. Bu sayede kaymak şekerinin lezzeti daha hoş ve hafif bir hale gelir. Aynı zamanda doğal vanilin kullanılması kaymağa daha baskın bir koku vermektedir.

Kaymak Şekeri Siparişi

Gastronomi şehri olan Afyonkarahisar’da kaymak şekeri üretilmektedir. Üretilen kaymak şekeri ise oldukça lezzetlidir. Kaymak şekerinin yapımında manda kaymağı kullanılır. Sade kaymak şekeri ile birlikte çeşitli kaymak şekerleri bulunmaktadır. Kaymak şekerinin içerisinde kullanılan ürüne göre çeşitlilik artar. Çikolatalı ya da Antep fıstıklı kaymak şekeri bulunmaktadır. Kaymak şekeri sipariş için Ballıpınar adresi tercih edilebilir. Site üzerinden kolaylıkla kaymak şekeri siparişi verilebilir. Kaymak şekerinin lezzetinin ve yapısının bozulmaması için kutu, ağzı kapalı bir şekilde serin ortamda saklanmalıdır.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler: afyon kaymak şekeri, kaymak şekeri sipariş, kaymak şekeri fiyat, afyon kaymak şekeri sipariş, afyon kaymak şekeri nereden alınır, kaymak şekeri nereden alınır, kaymak şekeri satan firmalar, afyon kaymaklı şeker,