• Kesme Fındıklı Akide Şekeri 400 Gr

Kesme Fındıklı Akide Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Kesme Fındıklı Akide Şekeri

Kesme fındıklı akide şekeri, geleneksel ve kendi özgü yöntemlerle yapılan akide şekerinin kesme fındıkla harmanlanmış halidir. Türk kültüründe büyük önem taşıyan ve geçmişi 16. Yüzyıl Osmanlısına kadar uzanan akide şekerinin en lezzetli örneklerinden biridir. Osmanlı döneminde çok büyük bir anlam taşıyan kesme fındıklı akide şekeri, Osmanlı askerlerinin padişaha olan bağlılığının bir nişanesi olarak ilgili törenlerde dağıtılmaktaydı. Böyle önemli bir durumun sembolü olarak ortay çıkan bu şekerleme türü günümüze kadar uzanmıştır ve hala en çok sevilen, tercih edilen şekerlemeler arasında yer almaktadır.

Kesme Fındıklı Akide Şekeri Nasıl Yapılır ve Nasıl Muhafaza Edilmelidir?

Akide şekerinin kendine özgü bir yapılış şekli vardır. Bu bakımdan diğer şekerlemelerden ayrılmaktadır. Şeker, bakır kaplarda uzun süre kaynatılır. Bu süreçte yavaş bir şekilde karıştırılır. İstenilen kıvama geldiğinde mermer tezgahlara dökülür. Kesme fındıkla birlikle yoğurulur ve daha sonrasında da belirli boyutlarda kesilir. Sonucunda eşsiz bir lezzet ortaya çıkmış olur. Bu aşamalarda herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır.

Bu şekerlemenin muhafaza edilmesi konusunda dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Şekerlemenin hava ile temas etmesine izin verilmelidir. Aksi halde şekerlemeler birbirine yapışabilmektedir.

Eşsiz lezzetteki kesme fındıklı akide şekeri sipariş konusunda internet sitemiz sizlerledir. Bu ürünü sitemiz aracılığıyla dilediğiniz gibi temin edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Benzersiz Bir Lezzet

Kesme fındıklı akide şekeri fiyat kapsamında 400 gramlık paketler, 15 TL’lik fiyatlarla sizlerle buluşmaktadır.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler