Kırma Akide Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   15,00 TL

  • Vergiler Dahil: 15,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Kırma Akide Şekeri

Kırma akide, akide şekerinin bir türdür. Şeker ve meyve ile bakır kaplarda uzun süre kaynatılan ve macun kıvamına gelince mermer tezgahlara dökülen akide şekeri, önce yuvarlanır ve belirli oranlarda kırılır. Bu şekilde kırma akide şekeri elde edilmiş olur. Enfes lezzeti ve rengarenk görüntüsü ile Türk kültürünün çok önemli bir unsurudur. Bu gelenek 16. Yüz yıl Osmanlısına kadar gitmektedir. Bu yıllarda başlayan gelenekle Ulufe törenlerinde yeniçeriler, akide şekeri dağıtarak padişaha olan bağlılıklarını ve akitlerinin devam ettiğini belirtir. Sembolik açıdan büyük önem taşıyan kırma akide şekeri, derin anlamının yanında benzersiz lezzetiyle de son derece beğenilen ve afiyetle tüketilen bir şekerlemedir.

Eşsiz Lezzeti ile Kırma Akide

Sert kıvamı ve müthiş lezzeti ile kırma akide şekeri hem kültürel anlamda hem de tat anlamında son derece benzersizdir. Geleneksel yapılış yöntemi ile Türk kültürünün çok önemli bir unsurudur. Bunun yanında kırma akide şekeri oldukça narin bir yapıya sahiptir. Hava temas etmeden saklanması gerekmektedir. Aksi halde kırma akide şekerleri birbirine yapışabilirler.

Kırma akide fiyat bakımından uygun şekilde internet sitemiz üzerinden temin edilebilmektedir. Bu kapsamda 400 gramlık paketler 15 TL olarak sizlere sunulmaktadır.

Kırma Akide Şekerine Ulaşmanın Kolay Yolu

İnternet sitemiz kırma akide sipariş anlamında sizlere büyük kolaylık sunmaktadır. Dilediğiniz adette kırma akideye sitemiz aracılığıyla ulaşılabilmektedir.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

afyon lokumu afyon lokum sipariş afyon lokum çeşitleri afyon lokum çeşitleri lokum çeşitleri manda yoğurdu haşhaş ezmesi haşhaş ezmesi sultan lokumu afyon sucuk manda kaymağı manda kaymağı manda kaymağı