Kral Cevizli Pestil 350 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Kral Cevizli Pestil

Ticaret alanına sunulduğu günden itibaren yoğun ilgi gören pestil Anadolu’nun doğal içerikli lezzetlerindendir. Büyükten küçüğe her damak tadına hitap eden pestil geniş bir tüketim alanına sahiptir. Özellikle doğal içerikli ürünlerin her geçen gün daha da azaldığı gıda sektöründe lezzeti ve kalitesi ile en çok tercih edilen besinlerdendir. Zengin içeriği ile sağlığınıza her açıdan fayda sağlayan cevizli pestil birçok şekilde tüketilebilir.

Pestil Tüketiminin Önemi

Aslında geçmişe göz atacak olursak, eskiden insanlar kış aylarında tüketmek için pestiller kuruturlardı. Böylece soğuk havalarda vücudun ihtiyacı olan enerjiyi onunla karşılamaya çalışırlardı. Dünden bugüne yüksek enerji değerine sahip olan pestil içerisinde bulunan diğer besin maddeleri bakımından da önemli gıda maddeleri arasında yerini almıştır. Faydalarının içinde en önemli olanlardan biri bağışıklık sistemini güçlendirmesidir. Ayrıca vücudun su dengesini korumada etkilidir. Hormon ve enzim üretiminde rol alan pestil, vücudun doku ve hücrelerinin yenilenmesinde de önemli bir etkiye sahiptir.

Ne Sıklıkla Tüketmeli ?

 Son yıllarda kanser, kısırlık ve kalp hastalıkları oldukça artmış ve bu artışın nedenleri geniş yelpazede araştırılmıştır. Yapılan çalışmalar sonucunda elde edilen verilerden biri de selenyum mineralinin yeterince tüketilmemesi yer alır. Pestil, selenyum minerali içeren nadir gıdalar arasındadır. Bu nedenle böyle rahatsızlıkları olan hastaların her gün pestil tüketmeye dikkat etmeleri gerekir. Mineral, protein, vitamin ve karbonhidrat deposu olan pestili her yaş grubu sık aralıklarla tüketmelidir. Cevizli pestil fiyat olarak uygundur. Cevizli pestil sipariş için siz de acele edip bu lezzete ortak olun.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler