Kral Fındıklı Pestil 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Kral Fındıklı Pestil

Pestil çok eski tarihlerden beri üretilen ve tüketilen bir üründür. Özellikle içerisindeki sağlıklı besinlerden dolayı kış aylarında vücut direncini arttırmak, güçlendirmek için sıklıkla tercih edilir. Bunun yapında pestil çok lezzetli bir yiyecektir ve vücudun tatlı ihtiyacını da karşılar. Asıl olarak pestil Gümüşhane iline ait orada meydana çıkmış bir yiyecektir. Fındıklı pestil içinde birçok besleyici ve doyurucu besin bulunmaktadır. Dut, üzüm, fındık, ceviz, bal, şeker, süt, pekmez, undan yapılan pestil içerisindeki yoğun ve besleyici maddelerden dolayı birçok yararı da bulunmaktadır. Meyvelerin posalarının çıkartılıp daha sonra bu posalarının kurutulmasıyla pestil yapılmaktadır.

Meyvelerden Gelen Sağlık

Pestil içerisindeki meyvelerden dolayı yüksek oranda vitamin ve mineral içermektedir. Buda bizim bağışıklık sistemimizin güçlenmesini sağlamaktadır. Yine pestil içerisinde yüksek oranda çinko bulunmaktadır. İçerisinde kalsiyum, fosfor, potasyum gibi birçok zenginlik barındıran ürün aynı zamanda güçlü bir antioksidandır. Zengin besin değeri sayesinde vücudun enerjisini arttıran fındıklı pestil aynı zamanda vücudun su dengesini de korumaktadır. Bu sağlıklı ürünü firmamız güvencesiyle sizlerle buluşturmaktayız. Fındıklı pestil sipariş olarak ürünü Ballıpınar sitesine girip sipariş verebilirsiniz.

En İyi Fındıklı Pestil

Yapımı uzun uğraşlar alan fındıklı pestil fiyat olarak ise en uygun fiyata sizlere sunulmaktadır.  Ürün taze ve hızlı bir şekilde kargo yapılıyor olup sizlere ulaştırılmaktadır. Ürünün 300 gr.lık paketler halinde sitemizde satışı yapılmaktadır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler