Kral Fındıklı Pestil 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Kral Fındıklı Pestil

Pestil çok eski tarihlerden beri üretilen ve tüketilen bir üründür. Özellikle içerisindeki sağlıklı besinlerden dolayı kış aylarında vücut direncini arttırmak, güçlendirmek için sıklıkla tercih edilir. Bunun yapında pestil çok lezzetli bir yiyecektir ve vücudun tatlı ihtiyacını da karşılar. Asıl olarak pestil Gümüşhane iline ait orada meydana çıkmış bir yiyecektir. Fındıklı pestil içinde birçok besleyici ve doyurucu besin bulunmaktadır. Dut, üzüm, fındık, ceviz, bal, şeker, süt, pekmez, undan yapılan pestil içerisindeki yoğun ve besleyici maddelerden dolayı birçok yararı da bulunmaktadır. Meyvelerin posalarının çıkartılıp daha sonra bu posalarının kurutulmasıyla pestil yapılmaktadır.

Meyvelerden Gelen Sağlık

Pestil içerisindeki meyvelerden dolayı yüksek oranda vitamin ve mineral içermektedir. Buda bizim bağışıklık sistemimizin güçlenmesini sağlamaktadır. Yine pestil içerisinde yüksek oranda çinko bulunmaktadır. İçerisinde kalsiyum, fosfor, potasyum gibi birçok zenginlik barındıran ürün aynı zamanda güçlü bir antioksidandır. Zengin besin değeri sayesinde vücudun enerjisini arttıran fındıklı pestil aynı zamanda vücudun su dengesini de korumaktadır. Bu sağlıklı ürünü firmamız güvencesiyle sizlerle buluşturmaktayız. Fındıklı pestil sipariş olarak ürünü Ballıpınar sitesine girip sipariş verebilirsiniz.

En İyi Fındıklı Pestil

Yapımı uzun uğraşlar alan fındıklı pestil fiyat olarak ise en uygun fiyata sizlere sunulmaktadır.  Ürün taze ve hızlı bir şekilde kargo yapılıyor olup sizlere ulaştırılmaktadır. Ürünün 300 gr.lık paketler halinde sitemizde satışı yapılmaktadır.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler