Kral Rulo Pestil 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   27,50 TL

  • Vergiler Dahil: 27,50 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Kral Rulo Pestil

Rulo pestil faydalı ve lezzetle tüketilen bir tattır. Meyvelerin mevsiminde tüketilmesi hem uygun hem de sağlıklıdır. Mevsimi dışında tüketmek için ise insanlar farklı yollar denemiştir. Pestil de dut, erik ve üzüm gibi meyveleri mevsimi dışında tüketmenin alternatif bir yoludur. Kışın sevilere tüketilen pestil hem lezzetli hem de sağlıklı bir üründür. Pestil sevilerek tüketilen ve sağlık açısından da faydalı yöresel lezzetlerimizden biridir.

Rulo Pestilin İçeriği

Pestilin üretildiği ana malzeme ve yapım şekline göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kayısı, üzüm, dut ve benzeri farklı meyvelerden üretilen, içeriğinde ceviz, badem, fındık gibi kuruyemişler ilave edilen ve muska, rulo gibi şekillerde tüketiciye sunulan pek çok çeşidi vardır. Bu çeşitler arasında en sevilenlerinden biri ise rulo pestildir. Rulo pestil fındık ve şeker ile hazırlanmış iç dolgunun pestilin içine konarak rulo şekline getirilmesidir. Ayrıca pestilin kendisi de fındık içermektedir. Gündelik hayatta keyifle tüketilen bir tatlı türüdür.

Lezzetli Kral Rulo Pestil Kutu

Her üründe olduğu gibi doğru ve güvenilir markaları tercih etmek hem sağlık hem de lezzet açısından önem arz etmektedir. Kral rulo pestil kutu şeklinde müşterilerin istifadesine sunulmaktadır. Kral rulo pestil kutu sipariş vermek için siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir. 300 gr olarak satışa sunulan Kral rulo pestil kutu fiyat olarak bütçeye hitap eden uygunluktadır.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler