Kral Tatlısı 350 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Kral Tatlısı

Kral tatlısı zengin ve besin değeri yüksek bir içeriğe sahip keyifle tüketilen bir tatlıdır. Geleneksel damak tadına hitap eden sağlıklı bir lezzettir. Aynı zamanda doğal enerji kaynağıdır. İçerisinde; fındıklı dut pestili, fındık ve bal bulunmaktadır. Özellikle çayın yanında keyifle severek tüketilen bir tatlıdır.

Özellikleri

Kavrulan taze fındık parçaları bal ile harmanlanır. Daha sonra içeriğine dut şırası katılır. Yapımı kolay olan bu tatlı herkesin keyifle tüketebileceği kalitede bir üründür. Zengin içeriği tatlı sevenler için hem lezzetli hem de vitaminli ve doğal bir tatlı alternatifidir. Ürünü muhafaza etmek için uygun yöntem bir kağıda sarılarak derin dondurucuda ya da buz dolabında saklanmasıdır. 

Bir ürünü satın alırken herhangi bir katkı maddesi içermeden en doğal halde üreten bir markayı tercih etmek hem sağlık hem de lezzet açısından önemli bir konudur. Tatlı katkı maddesi veya tatlandırıcı içermeden üretilmektedir.

Uygun Fiyatlarla Kral Tatlısı

Kral tatlısı sipariş vermek için siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir. Siparişi verdikten sonra en kısa sürede adrese güvenle teslim edilmektedir. Bir dut meyvesi ürünü olan tatlı havası alınmış vakumlu paketlerde satışa sunulduğu için uzun süre tazeliğini korumaktadır.

350 gram olarak paketlerde satışa sunulan Kral tatlısı fiyat olarak uygundur. Sitenin indirimlerini takip ederek normal fiyattan daha uyguna da almanız mümkündür. En doğal haliyle müşterilerin istifadesine sunulmaktadır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler