Manda Kaymağı 200 Gr

  |   1 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : 2-3 Gün
  • Fiyat:   30,00 TL

  • Vergiler Dahil: 30,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Manda Kaymağı

Afyonkarahisar söz konusu olduğu zaman akıllara ilk gelen lezzetlerden biri de kaymaktır. Kaymak, Afyon ile bütünleşmiş bir süt ürünüdür. Manda kaymağı oldukça sağlıklı bir besindir. Afyon’a özel olan manda kaymağı %100 manda sütünden elde edilir. Manda kaymağının içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaz. Sağlıklı, lezzetli ve güvenilir olan Afyon manda kaymağı rahatlıkla sipariş edilebilir. Manda kaymağı sipariş için Ballıpınar internet sitesi kullanılabilir. Site üzerinden kolaylıkla sipariş verilir.

Manda Kaymağı Nedir?

Manda kaymağının yapılması için özel olarak yetiştirilen mandaların sütü kullanılmaktadır. Mandalar, doğal olarak beslenir. Manda sütünden elde edilen kaymak %100 doğaldır. Sade olarak tüketilebilen manda kaymağı çeşitli tatlılarla da kullanılabilir. Böylelikle daha besleyici bir hale gelir. Manda kaymağının üretiminde %100 manda sütü ve süt bileşenleri kullanılır. Kalsiyum açısından önemli olan manda kaymağı güvenle tüketilebilir.

Afyon Kaymağı

Afyonkarahisar bir gastronomi şehridir. Afyonkarahisar’a ait birçok lezzet bulunmaktadır. Bu lezzetlerin başında ise Afyon kaymak yer alır. Kaymak, Afyon ile bir bütün haline gelmiştir. Türkiye ve dünyada Afyon kaymağının lezzeti bilinir. Temin ettiğiniz kaymağı korumak ve güvenle tüketmek için kaymağı soğuk ortamda saklamalısınız. Buzdolabında sakladığınız kaymağı paketinde ve ağzı kapalı bir şekilde saklamanız uygun olacaktır. Afyon’da %100 manda sütüyle üretilen kaymak özel paketler halinde sizlere ulaştırılmaktadır. Afyon’a ait yöresel bir lezzet olan manda kaymağını Türkiye’nin farklı bölgelerinden sipariş edebilirsiniz.

NOT: YAZ AYLARINDA AFYONKARAHİSAR HARİCİ İL DIŞINA SATIŞIMIZ YOKTUR.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler