Manda Kaymağı 200 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : 2-3 Gün
  • Fiyat:   27,50 TL

  • Vergiler Dahil: 27,50 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Manda Kaymağı

Afyonkarahisar söz konusu olduğu zaman akıllara ilk gelen lezzetlerden biri de kaymaktır. Kaymak, Afyon ile bütünleşmiş bir süt ürünüdür. Manda kaymağı oldukça sağlıklı bir besindir. Afyon’a özel olan manda kaymağı %100 manda sütünden elde edilir. Manda kaymağının içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaz. Sağlıklı, lezzetli ve güvenilir olan Afyon manda kaymağı rahatlıkla sipariş edilebilir. Manda kaymağı sipariş için Ballıpınar internet sitesi kullanılabilir. Site üzerinden kolaylıkla sipariş verilir.

Manda Kaymağı Nedir?

Manda kaymağının yapılması için özel olarak yetiştirilen mandaların sütü kullanılmaktadır. Mandalar, doğal olarak beslenir. Manda sütünden elde edilen kaymak %100 doğaldır. Sade olarak tüketilebilen manda kaymağı çeşitli tatlılarla da kullanılabilir. Böylelikle daha besleyici bir hale gelir. Manda kaymağının üretiminde %100 manda sütü ve süt bileşenleri kullanılır. Kalsiyum açısından önemli olan manda kaymağı güvenle tüketilebilir.

Afyon Kaymağı

Afyonkarahisar bir gastronomi şehridir. Afyonkarahisar’a ait birçok lezzet bulunmaktadır. Bu lezzetlerin başında ise Afyon kaymak yer alır. Kaymak, Afyon ile bir bütün haline gelmiştir. Türkiye ve dünyada Afyon kaymağının lezzeti bilinir. Temin ettiğiniz kaymağı korumak ve güvenle tüketmek için kaymağı soğuk ortamda saklamalısınız. Buzdolabında sakladığınız kaymağı paketinde ve ağzı kapalı bir şekilde saklamanız uygun olacaktır. Afyon’da %100 manda sütüyle üretilen kaymak özel paketler halinde sizlere ulaştırılmaktadır. Afyon’a ait yöresel bir lezzet olan manda kaymağını Türkiye’nin farklı bölgelerinden sipariş edebilirsiniz.

NOT: YAZ AYLARINDA AFYONKARAHİSAR HARİCİ İL DIŞINA SATIŞIMIZ YOKTUR.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler