Mehmetbey Keçi Sütü 1 Lt

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : 2-3 Gün
  • Fiyat:   21,00 TL

  • Vergiler Dahil: 21,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Keçi Sütü

Keçi sütü inek sütünden farklı bir biyolojik yapıya sahip olduğu bilimsel olarak ortaya konmuştur. İnek sütünden farklı bir yağ ve protein içeriğine sahip olan keçi sütü anne sütüne en yakın süt olarak bilinmektedir. Özellikle hastalıklara yakalanma riskini azaltması yönünden bilimsel araştırmalara sık sık konu olmaktadır. Bilimsel olarak kanıtlanmış pek çok faydasıyla birlikte son derece lezzetli ve tüketilmesi kolay bir besindir.

Keçi Sütü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Keçi sütü insanlık tarihi kadar eskiye dayanan faydaları ile insanlar tarafından her zaman tüketilmiştir. Keçi sütündeki bileşenlerin her bir farklı özelliklere sahiptir. Bununla birlikte bu farklı bileşenler sütün yapısında birbiri ile etkileşerek sağlık açısından olumlu bir etki oluşturmaktadır. Bu da keçi sütünü diğerlerinden ayıran temel özelliğidir. Demir, potasyum ve A vitamini bakımından inek sütünden daha zengin bir içeriğe sahiptir. Özellikle bebek maması yapımında kullanılır.

Doğal Keçi Sütü

Yan etkileri son derece az olan keçi sütü faydaları pek bilinmediği için inek sütüne göre daha az tüketilmektedir. Ancak keçi sütü hem bilimsel hem de geleneksel olarak faydaları ve işlevleri ispatlanmış bir besin kaynağıdır. Doğal ürünlerin bulunmasının güçleştiği günümüzde keçi sütünü en katkısız doğal haliyle bulabilirsiniz. Ballıpınar Çiftliği doğal keçi sütünün satışını yaparak istifadenize sunmaktadır. Keçi sütü sipariş vermek için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Mesafeye takılmadan en güvenli şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

NOT: YAZ AYLARINDA AFYONKARAHİSAR HARİCİ İL DIŞINA SÜT SATIŞIMIZ YOKTUR.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler: keçi sütü, mehmetbey keçi sütü, keçi sütü satışı, keçi sütü siparişi, keçi sütü fiyatı, keçi sütü satın al, çiğ keçi sütü satın al, doğal süt,