Mehmetbey Keçi Sütü 1 Lt

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : 2-3 Gün
  • Fiyat:   21,00 TL

  • Vergiler Dahil: 21,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Keçi Sütü

Keçi sütü inek sütünden farklı bir biyolojik yapıya sahip olduğu bilimsel olarak ortaya konmuştur. İnek sütünden farklı bir yağ ve protein içeriğine sahip olan keçi sütü anne sütüne en yakın süt olarak bilinmektedir. Özellikle hastalıklara yakalanma riskini azaltması yönünden bilimsel araştırmalara sık sık konu olmaktadır. Bilimsel olarak kanıtlanmış pek çok faydasıyla birlikte son derece lezzetli ve tüketilmesi kolay bir besindir.

Keçi Sütü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Keçi sütü insanlık tarihi kadar eskiye dayanan faydaları ile insanlar tarafından her zaman tüketilmiştir. Keçi sütündeki bileşenlerin her bir farklı özelliklere sahiptir. Bununla birlikte bu farklı bileşenler sütün yapısında birbiri ile etkileşerek sağlık açısından olumlu bir etki oluşturmaktadır. Bu da keçi sütünü diğerlerinden ayıran temel özelliğidir. Demir, potasyum ve A vitamini bakımından inek sütünden daha zengin bir içeriğe sahiptir. Özellikle bebek maması yapımında kullanılır.

Doğal Keçi Sütü

Yan etkileri son derece az olan keçi sütü faydaları pek bilinmediği için inek sütüne göre daha az tüketilmektedir. Ancak keçi sütü hem bilimsel hem de geleneksel olarak faydaları ve işlevleri ispatlanmış bir besin kaynağıdır. Doğal ürünlerin bulunmasının güçleştiği günümüzde keçi sütünü en katkısız doğal haliyle bulabilirsiniz. Ballıpınar Çiftliği doğal keçi sütünün satışını yaparak istifadenize sunmaktadır. Keçi sütü sipariş vermek için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Mesafeye takılmadan en güvenli şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

NOT: YAZ AYLARINDA AFYONKARAHİSAR HARİCİ İL DIŞINA SÜT SATIŞIMIZ YOKTUR.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler: keçi sütü, mehmetbey keçi sütü, keçi sütü satışı, keçi sütü siparişi, keçi sütü fiyatı, keçi sütü satın al, çiğ keçi sütü satın al, doğal süt,