• Mehmetbey Keçi Yoğurdu 1000 Gr

Mehmetbey Keçi Yoğurdu 1000 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   30,00 TL

  • Vergiler Dahil: 30,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Keçi Yoğurdu

Değerli bir besin ürünü olan keçi sütünden yapılan keçi yoğurdu da hem besin değeri hem de lezzet bakımından sık sık tüketilmektedir. Ballıpınar Çiftliği müşterilerine sunduğu diğer ürünler gibi keçi yoğurdunu da tamamen en doğal haliyle müşterilerinin istifadesine sunmaktadır. %100 keçi sütünden yapılan keçi sütünü müşterilerinin satışına sunmaktadır. Keçi yoğurdu hiçbir katkı maddesi içermemektedir.

Neden Keçi Yoğurdu Tüketilmeli?

Bilimsel araştırmalara konu olan keçi yoğurdu yalnızca lezzeti değil insan vücuduna faydaları ile de ön plana çıkmaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirmesi ve hastalıklara karşı koruyucu olması en bilenen faydalarındandır. Bu nedenle uzmanlar tarafından da günlük tüketilmesi önerilmektedir. Ayrıca balık ve et gibi besinleri tüketmeyen ya da tüketmeyi tercih etmeyen kişiler fosfat ihtiyacını keçi yoğurdundan karşılamaktadır. Enerji kaynağı olduğu için çocuklar tarafından da tüketilmesi önerilmektedir. Ayrıca anne sütüne en yakın süt olan keçi sütünden üretilmesi göz önünde bulundurulması gereken önemli bir detaydır.

Keçi Yoğurdu Siparişi

Mutfaklarımızda severek tükettiğimiz keçi yoğurdu değerli bir besin maddesidir. Her gün belirli bir vakit olmaksızın tüketilebilir. Keçi yoğurdunu doğrudan tüketebileceğiniz gibi yemeklerde kullanarak da tüketebilirsiniz. Artan hazır gıda tüketimi doğal ürünlere ulaşmayı güçleştirmektedir. Firma aracılığıyla keçi yoğurdunu hiçbir katkı maddesi içermeden sofralarınızda bulundurmak mümkündür. Ballıpınar Çiftliği keçi yoğurdunu müşterilerine en doğal haliyle sunmaktadır. Keçi yoğurdu sipariş vermek için siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir. Siparişleriniz en güvenli şekilde paketlenerek sizlere ulaştırılmaktadır.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler