• Mehmetbey Keçi Yoğurdu 1000 Gr

Mehmetbey Keçi Yoğurdu 1000 Gr

  |   1 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : 2-3 Gün
  • Fiyat:   30,00 TL

  • Vergiler Dahil: 30,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Keçi Yoğurdu

Değerli bir besin ürünü olan keçi sütünden yapılan keçi yoğurdu da hem besin değeri hem de lezzet bakımından sık sık tüketilmektedir. Ballıpınar Çiftliği müşterilerine sunduğu diğer ürünler gibi keçi yoğurdunu da tamamen en doğal haliyle müşterilerinin istifadesine sunmaktadır. %100 keçi sütünden yapılan keçi sütünü müşterilerinin satışına sunmaktadır. Keçi yoğurdu hiçbir katkı maddesi içermemektedir.

Neden Keçi Yoğurdu Tüketilmeli?

Bilimsel araştırmalara konu olan keçi yoğurdu yalnızca lezzeti değil insan vücuduna faydaları ile de ön plana çıkmaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirmesi ve hastalıklara karşı koruyucu olması en bilenen faydalarındandır. Bu nedenle uzmanlar tarafından da günlük tüketilmesi önerilmektedir. Ayrıca balık ve et gibi besinleri tüketmeyen ya da tüketmeyi tercih etmeyen kişiler fosfat ihtiyacını keçi yoğurdundan karşılamaktadır. Enerji kaynağı olduğu için çocuklar tarafından da tüketilmesi önerilmektedir. Ayrıca anne sütüne en yakın süt olan keçi sütünden üretilmesi göz önünde bulundurulması gereken önemli bir detaydır.

Keçi Yoğurdu Siparişi

Mutfaklarımızda severek tükettiğimiz keçi yoğurdu değerli bir besin maddesidir. Her gün belirli bir vakit olmaksızın tüketilebilir. Keçi yoğurdunu doğrudan tüketebileceğiniz gibi yemeklerde kullanarak da tüketebilirsiniz. Artan hazır gıda tüketimi doğal ürünlere ulaşmayı güçleştirmektedir. Firma aracılığıyla keçi yoğurdunu hiçbir katkı maddesi içermeden sofralarınızda bulundurmak mümkündür. Ballıpınar Çiftliği keçi yoğurdunu müşterilerine en doğal haliyle sunmaktadır. Keçi yoğurdu sipariş vermek için siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir. Siparişleriniz en güvenli şekilde paketlenerek sizlere ulaştırılmaktadır.

NOT: YAZ AYLARINDA AFYONKARAHİSAR HARİCİ İL DIŞINA SATIŞIMIZ YOKTUR.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler