• Mehmetbey Manda Yoğurdu 1000 Gr

Mehmetbey Manda Yoğurdu 1000 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : 2-3 Gün
  • Fiyat:   30,00 TL

  • Vergiler Dahil: 30,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Manda Yoğurdu

Halk arasında camış yoğurdu olarak da bilinen manda yoğurdu farklı bir lezzettir. Diğer yoğurtlardan farklı olarak kıvamı daha yoğun, yağlı ve kokuludur. İnek ve koyun sütünden iki kat daha fazla kalsiyum içeren manda sütünden yapılan manda yoğurdu günümüzde yapımı giderek yaygınlaşan bir besindir. Yaygınlaşmasında lezzeti ve insan vücuduna faydaları iki önemli etkendir.

Niçin Manda Yoğurdu Tüketilmeli?

Yüzyıllardır Anadolu mutfağının bir ürünü olarak tüketilen manda yoğurdu özellikle besi hayvancılığının daha kolay olması nedeniyle ihmal edilmiştir. Günümüzde ise tekrardan yaygınlaşmaktadır. Bunun sebebi ise artan hastalıklarla başa çıkmak için doğal bir çözüm olmasıdır. Geçmişten bu yana en faydalı besinler arasında yer alan manda yoğurdu tekrar gündeme gelmektedir. Uzmanlar organik besin önerilerine dikkat eden insanlar tekrar manda yoğurduna yönelmektedir. %40’ı protein ve %60’ı kalsiyum olan manda sütünden yapılan manda yoğurdu hastalıkların çoğuna karşı vücut direncini artıran değerli bir besindir.

Doğal Manda Yoğurdu

Doğal antibiyotik olan manda yoğurdunun kalorisi çok düşüktür. Bu nedenle daha geniş kitleler tarafından tüketilme imkanı bulunmaktadır. Manda yoğurdunun tüketilmesinde besin değerlerinin yüksek olması temel sebeptir. Bu yüzden hiçbir katkı maddesi içermeden ve içeriğine müdahale edilmeden üretilen doğal manda yoğurdu tüketmek gerekmektedir. Doğal manda yoğurdu sipariş için Ballıpınar Çiftliği sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. En güvenli koşullarda manda yoğurdu sizlere ulaştırılmaktadır.

NOT: YAZ AYLARINDA AFYONKARAHİSAR HARİCİ İL DIŞINA SATIŞIMIZ YOKTUR.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler: manda yoğurdu, mehmetbey manda yoğurdu, manda yoğurdu satışı, manda yoğurdu siparişi, manda yoğurdu fiyatı, manda yoğurdu satın al,