Mevlana Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   18,00 TL

  • Vergiler Dahil: 18,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Mevlana Şekeri

Mevlana Şekeri, Konya’nın en bilinen sembollerinden birisidir. Aynı zamanda ülkemizin en tanınan şeker türlerinden birisidir. Yıllar geçse ve onlarca farklı şeker türü geliştirilmiş olsa da Mevlana Şekeri her zaman yerini korumuştur. Gerek yemelik gerekse hediyelik için her zaman yoğun olarak tercih edilir. Tercihinize sunmuş olduğumuz Mevlana Şekerimiz yumuşak dokusu ve çekici görüntüsü ile ilgi uyandırır. Her ne kadar ilk etapta biraz sertimsi bir görünüme sahip olsa da ağza alındığında yumuşayarak kendine has bir tat verir. Bu da Mevlana Şekerinin en bariz özelliklerinden birisidir. 

Mevlana Şekeri Hazırlanışı

Mevlana Şekeri sipariş verebileceğiniz ürünümüzün içerisinde tamamen doğal, en özel malzemeler yer alır. Bunlar mısırözü yağı, su, şeker ve limon tuzudur. Bunların özenle harmanlanması, her birisinin özel oranlarda bir araya getirilmesi ortaya lezzetli, şık ve kaliteli bir şeker çıkarır. Yapımına toz şeker ile suyun bakır kazanlarda karıştırılmasıyla başlanır. Sık sık karıştırılarak karışım uzun sürede de belli bir kıvama getirilir. Daha sonra limon tuzu ilave edilerek mayalanması sağlanır. Daha sonra 140 dereceye kadar ısıtılıp ardından soğumaya bırakılır. Soğuk saç bir levha üzerinde soğuması sağlanır ve bu sacın mısırözü yağı ile yağlanması gerekir.

Mevlana Şekeri Nerden Satın Alınır?

Uygun Mevlana Şekeri fiyatı ile öne çıkan ürün, soğumadan sonra ağarma makinasına alınır ve yeterince ağartıldıktan sonra makinelerde kesilmeye alınır. İştahla yemeniz için sizlere ulaştırılır.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler