Misket Mevlana Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   18,00 TL

  • Vergiler Dahil: 18,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Misket Mevlana Şekeri

Misket Mevlana Şekeri, geleneksel Mevlana şekerinin misket formundaki halidir. Asırlar öncesine dayanan ve Konya’nın en önemli simgelerinden birisi haline gelen Mevlana Şekeri, aslında son derece yalın bir malzeme içeriğine sahip olsa da lezzeti ve görünümü itibariyle ülkemizin en özel şekerlerinden birisidir. Üstelik son derece meşhurudur. Misket formu ise gerek görünümü gerek tüketim ile daha farklı bir Mevlana şekeri deneyimini sizlerle buluşturmaktadır. 

Misket Mevlana Şekeri Hazırlanışı

Misket Mevlana Şekeri sipariş verdiğinizde sahip olacağınız ürün, yumuşak dokusu ve ilgi çekici görüntüsüyle öne çıkar. Malzeme olarak içerisinde mısırözü yağı, su, toz şeker ve limon tozu yer alır. Yapımına ilk olarak toz şeker ile suyun birleştirilmesiyle başlanır. Burada su, şekerin tüm yüzeyini kapatmalıdır. Değilse kıvamını yakalamak mümkün olmayacaktır. 100 derecelik sıcaklıkta sık sık karıştırılarak belli bir kıvam elde edilir. Daha sonra karışıma limon tuzu eklenir ve karışın son halini alır. Limon tuzu sayesinde mayalanır ve karışım 140 dereceye kadar ısıtılır. Sonrasında soğumaya bırakılır. Soğuma, 10 dakika kadar sürer ve saç levha üzerinde yapılır. Saç levha mısırözü yağı ile yağlanır. Daha sonra ağartma makinasına alınır.

Uygun Misket Mevlana Şekeri Fiyatı

Geleneksel Mevlana Şekeri ile Misket Mevlana Şekeri ayıran en temel özellik misket görünümünde olmasıdır. Dilerseniz uygun Misket Mevlana Şekeri fiyat avantajı ile kolayca sipariş verebilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler