• Naturpy Pynut Glutensiz Sade Pirinç Patlağı 200 Gr

Naturpy Pynut Glutensiz Sade Pirinç Patlağı 200 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   15,00 TL

  • Vergiler Dahil: 15,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Naturpy Sade Pirinç Patlağı

Son yıllarda en çok şikâyet edilen durumlardan biri modern hayatın insanları hareketsizliğe zorlaması olsa da birçok insan hala gün içerisinde aktivitelerini korumayı başarmakta, hatta düzenli olarak spor yapabilmektedirler. Ancak, sadece spor yapmak sağlıklı olmak için yeterli değildir. Bilakis, spor yapan kişi buna uygun beslenmeye devam etmez ise, çok büyük sağlık sorunlarıyla karşılaşması mümkündür.

Her Gıda Her Sporcuya Uygun Değildir

Spor yapan kişilerin sadece yüksek enerjili besinler değil, spor sırasında kaybettikleri mineralleri ve kaybettikleri proteini de yerine koymaları gerekmektedir. Tüm bunlar için destekler olsa da bu destekler genelde sporu hayat felsefesi olarak gören kişiler için geliştirilmektedir ve normal bireylerin ihtiyaçlarını çok aşmaktadır. Bunun yanında Naturpy tarafından üretilen sade pirinç patlağı, içerdiği yüksek miktarda besinle, günlük öğünlerde tüketilebilecek lezzetli bir çözüm olarak piyasada bulunuyor.

Glutensiz, Sağlıklı Bir Atıştırmalık

İster sade, istenirse bal, pekmez, süt, kahvaltılık gevrek veya granolalarla tüketilebilen sade pirinç patlağı, istediğiniz takdirde hamur işlerinin içine de katılabilirsiniz. Böylece katıldığı ürünlerin de daha lezzetli ve sağlıklı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. İçinde hiç tuz bulunmayan ürün, çok az miktarda şeker ihtiva etmektedir. Bu şeker de pirincin içinde bulunan ve tamamen doğaldır. Ayrıca glütensiz bir ürün olan sade pirinç patlağı, sadece sporcular veya sağlıklı atıştırmalıklar arayanlar için değil, başta Çölyak olmak üzere glüten tolerans sıkıntıları yaşayanlar için de önemli bir gıdadır.

Naturpy sade pirinç patlağı fiyat olarak gayet uygun bir ürün ve hiç çekinilmeden her gün kullanılabilecek bir içeriğe sahip. Siz de sadece birkaç tıklama ile sade pirinç patlağı sipariş edebilir, bu sağlıklı ve lezzetli ürünün evinize gelmesini isteyebilirsiniz.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler