Organik Bahçe Glutensiz Tarhana Çorbası 100 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   15,00 TL

  • Vergiler Dahil: 15,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Bahçe Glutensiz Organik Tarhana Çorbası

Tam bir vitamin, mineral ve prebiyotik deposu olan glutensiz organik tarhana çorbası hoş, keyifli ve aynı zamanda sağlıklı bir tüketim sağlar. İçeriğinin glutensiz ürünler kullanılarak elde edilmiş olması nedeniyle, gluten intoleransına sahip kişiler tarafından güvenle tercih edilebilir.

Ürün içeriğinde çeşitli bakliyatların unlarını bulundurur. Koruyucu, kıvam arttırıcı ve renklendirici içermez. Organik tarım ürünleri kullanılarak hazırlanmış olan özel bir karışımdır. Evinizdeki herkes gönül rahatlığı ile bu ürünü tercih edebilir.

Besleyici ve Vitaminli Glutensiz Organik Tarhana Çorbası

Türkiye’nin tek glutensiz organik tarhana çorbası olma özelliğini taşıyan ürün TÜBİTAK-Teydeb destekli AR-GE araştırmaları sonucunda geliştirilmiştir. Tam bir vitamin ve prebiyotik deposu olan ürün içeriğinde;

Bitkisel prebiyotikler

Kapya biber

Yoğurt

Sarımsak

Domates

Mısır unu

Karabuğday unu

Nohut unu

gibi çeşitli organik ürünler içermektedir. Bunların yanı sıra; bezelye unu, mercimek unu, nar çekirdeği unu, pirinç unu, amarant unu ve ısırgan tohumu unu da içeren zengin bir karışıma sahiptir. Glutensiz organik tarhana çorbası sipariş vermek için Ballıpınar web sitesini güvenle kullanabilirsiniz.

Organik Bahçe Glutensiz Organik Tarhana Çorbası Sipariş

Zengin içeriği ve glutensiz olma özelliği sayesinde tam bir vitamin deposu olan glutensiz organik tarhana çorbası fiyat bilgisine Ballıpınar üzerinden ulaşabilirsiniz. Besleyici ve çeşitli sebzelerle zenginleştirilen formülü sayesinde glutensiz organik tarhana çorbasını güvenle tüketebilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler