Organik Bahçe Organik 3'lü Bebek Şehriyesi 200 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Bahçe Organik Bebek Şehriyesi

Her şeyin en doğalını ve organiğini hak eden bebekler için özel olarak formüle edilmiş olan Organik Bahçe Organik 3’lü Bebek Şehriyesi hiçbir katkı maddesi içermiyor. Bebeğiniz için hazırladığınız pek çok yemeği bu farklı lezzetlerdeki organik şehriyeler ile zenginleştirerek, bebeğinizin aldığı mineral ve vitaminlere gönül rahatlığıyla katkı sağlayabilirsiniz. Organik Bahçe Organik Bebek Şehriyesi, Tübitak-Teydeb destekli AR-Ge Projesi ile geliştirilmiştir. Aynı zamanda güçlü bir bitkisel probiyotik kaynağı olan bu ürün, bebeklerin bağışıklık sistemini destekleyici içerikleri barındırır.

Organik Bebek Şehriyesi İçeriği

Organik Bebek Şehriyesi; ıspanaklı, balkabaklı ve pancarlı olmak üzere üç farklı lezzette çeşidiyle birlikte gelir. Bu sebzeler farklı lezzetlerde içeriklerle de zenginleştirilmiştir. Organik Bebek Şehriyesi’nin içeriğinde;

● Organik yumurta

● Organik semolina

● Kaya tuzu

● Mor havuç, pancar

● Ispanak, ısırgan otu, kabak

● Domates, havuç, balkabağı

● Bitkisel probiyotik

gibi pek çok bebek gelişime destek veren doğal ürün bulunur.

Organik Bahçe Organik Bebek Şehriyesi Siparişi

Bebeğinizin sağlıklı beslenmesine katkı sağlamak için, içeriğinde pek çok organik ürünü bulunduran Organik Bahçe Organik Bebek Şehriyesi sipariş vererek almak isteyen ebeveynler, Ballıpınar online alışveriş sitesini kullanarak gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir. Bebekleriniz için hazırladığınız çorbalara, sulu yemeklere bu ürünü de ekleyerek yemekleri daha besleyici hale getirebilirsiniz. Bebeğinizin alerji hassasiyetine karşı, bu ürünün yumurta, gluten ve kereviz içerdiğini göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler