• Organik Bahçe Organik Bebek İrmik 250 Gr

Organik Bahçe Organik Bebek İrmik 250 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.
Satın alabilmek için asgari adet: 10

Organik Bahçe Organik Bebek İrmik

Organik Bahçe Organik Bebek İrmik, son zamanlarda ebeveynler arasında oldukça popüler olan bir üründür. İçeriğinde bulunan doğal prebiyotik takviyesi sayesinde pek çok vücut fonksiyonunun düzenlenmesine yardımcı olacak maddeyi içerir. Türkiye’nin en zengin içerikli bebek irmiği olan Organik Bahçe Organik Bebek İrmik, sürdürülebilir ve organik tarımdan elde edilmiştir.

Organik Bahçe Organik Bebek İrmik Nasıl Sipariş Edilir?

Pek çok ebeveyn tarafından bebeklerin gelişiminde büyük rol oynayan besin ürünlerinin kalitesi, kritik bir önem arz etmektedir. Gıda sektörünün organik tarıma yönelmesi ile, bebek gıda ürünleri de artık özenle seçilerek tercih ediliyor. Bunun en önemli nedenlerinin başında, bebeklerin gelişim dönemlerinde ihtiyaç duydukları vitamin, mineral ve prebiyotik gibi içeriklere duydukları ihtiyaç sayılabilir. Organik Bahçe Organik Bebek İrmik sipariş için, online web sitelerini inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Güvenli kargo imkanı ve Türkiye’nin her yerine hızlı gönderim sağlayan Ballıpınar’ı güvenle tercih edebilirsiniz.

Organik Bebek İrmiği Hangi Yemeklerde Kullanılabilir?

Pek çok farklı yemek için Organik Bahçe Organik Bebek İrmik’i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bebekleriniz için hazırladığınız çorbalarda, katı mamalarda ve belli yaştan itibaren tatlı karışımları içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İçerdiği %3 prebiyotik sayesinde, hazırladığınız her yemek daha besleyici ve doyurucu bir hale gelecektir.

Ürün içinde gluten ihtiva ettiğinden dolayı, alerjisi olan bebeklerde kullanımı sakıncalı olabilir. Ürünü satın almadan önce bu kriterler doğrultusunda tercih etmeniz önerilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler