Afyon Yöresel Ürünler


%22
%10
%20

Sade Ekmek Kadayıfı 1 Kg

45,00 TL 36,00 TL

%20

Vişneli Ekmek Kadayıfı 1 Kg

50,00 TL 40,00 TL

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 26 (2 Sayfa)


Afyon Yöresel Ürünler

Afyon’un Yemek Konusunda Markalaşması

Gastronomi konusunda önemli bir merkez olan Afyonkarahisar, birçok lezzetin kendi ismi ile anılmasına vesile olmuştur.  Afyon kaymağı,  Afyon sucuğu,  Afyon lokumu gibi pek çok gıda isimlerinin kendisi ile anıldığı şehir Afyonkarahisar, birbirinden farklı lezzetleri içerisinde barındırarak, yemek konusunda adeta marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Mutfağında barındırdığı zengin çeşitler ve usta eller ile Afyonkarahisar kalitesinden hep bahsettirmektedir. Bu sebeple de bizler, Afyonkarahisar’da gıda sektörü içerisinde sizleri 1. kalite ürünlerimiz ile buluşturmak için yerimizi aldık.

Ballıpınar Simental Çiftliği

Türkiye’nin sayılı Ari İşletme Belgeli ve AB Onaylı simental çiftliklerinden biri olan Ballıpınar Çiftliğimiz, 1200 baş kapasitesiyle Afyonkarahisar Gözsüzlü Köyü’nde faaliyet göstermektedir. Ari işletme standartlarında çiğ süt üretimi yapan çiftliğimizin aynı zamanda Afyonkarahisar merkezde süt ve süt ürünlerinin yanı sıra doğal ve organik ürün satışı yapan satış mağazası da bulunmaktadır.

Çiftliğimiz Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren sayılı kaliteli ve markaya sahip işletmeler arasında yerini almaktadır. Her zaman 1. sınıf ürünler ortaya çıkarmaya son derece özen gösteren çiftliğimiz, her zaman siz değerli müşterilerimize layık bir hizmet sunabilmeyi amaçlamaktadır.

Sağlık için en doğal ve en organik ürünlerin tüketilmesi zorunlu olan hayatta bizler de Ballıpınar Çiftliği olarak sizlere en sağlıklı hayatın yollarından biri olan sağlıklı beslenme konusunda yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Ürünlerimizin sadece Afyonkarahisar içerisinde kalmaması, tüm Türkiye’nin bu eşsiz ve doğal ürünlere ulaşabilmesini kolay bir şekilde sağlamak için “ e-ticaret “  seçeneği ile sizlere hizmet verebilmekten büyük mutluluk duymaktayız. E-ticaret seçeneğimiz ile rahatlık ile sipariş verebileceğiniz bir site hazırlayarak her ürünümüzü kolay bir şekilde incelemenizi ve keyifli alışveriş yapabilmenizi sağlamaya çalışmaktayız. Tek bir tuş ile yani “ satın al “ butonuna tıklayarak kapınıza kadar doğallığı sizlere getiriyoruz. Siparişi alınan ürün en iyi şekilde muhafaza edilerek ve paketlenerek en kısa sürede sizlere ulaştırılmak için hazır hale getirilmektedir.

Ürünlerimizi her açtığınızda ve her yediğinizde kendinizi adeta doğanın içerisinde hissedeceksiniz. Aldığınız koku ve tat sizlere evinizde değil de doğanın içerisinde köy kahvaltısı yapıyor hissi uyandıracaktır. Bu tazelikte ve doğallıkta ürünlerimizi sizlere ulaştırabilmenin vermiş olduğu huzur ile işimizi daha çok severek yapıyoruz.

Her zaman siz değerli müşterilerimize layık olabilmek ve sizlerin kalitesine uygun işçiliği sunabilmek için durmadan çalışıyoruz. Sürekli dinamik tuttuğumuz kadromuz ile bu konuda kendimizi geliştiriyor ve ürünlerimizi daha fazla kişi ile buluşturabilmek için tüm imkânlarımızı uygulamaya çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz içerisinde ayrıca yöresel ürünleri en doğal halleriyle sizlere sunabilmeyi amaçlıyoruz. Süt ve süt ürünleri, kahvaltılık çeşitleri, konserveler, turşu çeşitleri, sirke çeşitleri, acı-tatlı biber sosları, bal, tahin-pekmez, bakliyat, kuru meyve ve kuruyemiş çeşitleri ile birbirinden farklı tatlı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Her biri organik olup, sadece doğanın içerisinden aldığı gıdalar ile yetiştirilmektedir. Çünkü sizlere en katkısız ve en iyi ürünleri sunmak bizim kalitemiz içerisinde yer almaktadır.

Ürünlerimiz, fiyat konusunda olabildiğince piyasanın içerisinde en uygun olmaktadır. Bu sebeple de fiyatı sizlerin bütçenizi çok sarsmayacak şekilde belirliyor ve daha geniş kitleye doğal ürünlerimizi ulaştırabilmeyi sağlamaya çalışıyoruz.

Bu sebeple de her zaman siz değerli müşterilerimize üretim konusunda, fiyat konusunda vs. olmak üzere her türlü konuda ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik hizmet anlayışımız ile hareket ediyoruz. Bu sayede de sizlerden hep olumlu dönüş alarak işimizi ne kadar doğru düşünceler çerçevesi içerisinde yaptığımızı bir kez daha anlıyoruz.

Amacımız

Ürünlerimizi olabildiğince organik ve doğal beslenmek isteyen daha çok müşteriye ulaştırabilmektir. Geniş müşteri portföyü ile sizlerin gözünüzde sağlıklı yaşamın altın kuralı içerisinde olan sağlıklı beslenmenin tek ve güvenilir adresi olabilmektir.

Yılardır hizmet verdiğimiz bu sektörde bizlere layık gördüğünüz güveni asla kaybetmemek ve bu güveni daha çok perçinlemektir. Çünkü arkamıza aldığımız güveniniz ile kendimizi çok daha güçlü ve çok daha dinamik hissederek işimizi daha ayrı bir severek yapıyoruz.

Bir diğer amacımız; doğanın içerisinde olan ve bize sunduğu zenginliklerin hepsini içerisinde bulunduran, hiçbir katkı maddesi olmadan tamamen en saf haliyle sizlere sunmaktır. İçeriğindeki bin bir derde deva olan şifalı kısımlarını sizlere ulaştırarak daha sağlıklı yaşam sürmenizi ve sevdiklerinizle daha çok anılar biriktirebilmenizi sağlamaktır.

Sofranıza kadar girerek bizleri ailenizden biri gibi görmenizi sağlayabilmek ve unutulmaz sofra anılarına, mutluluklarına şahit olabilmektir. Aslında tüm bu sıralanan düşünceler tek bir amaca çıkmaktadır. O da sizlere layık olduğunuz kaliteyi ve hizmeti sunarak daha sağlıklı bir ömür sürmenizde ufacık da olsa katkı sağlayabilmektir.

Her zaman sizler için en iyisini isteyen Ballıpınar Çiftliği olarak doğallığı çok seviyoruz ve sizlerin de sevdiğinizi biliyoruz. Bu yüzden sizlere doğallığı en saf haliyle sunuyor, olabildiğince her koldan hizmet sunarak sizlere ulaştırmayı kendimize görev biliyoruz. Sizlere de sağlıklı bir yaşamın keyfini çıkarmak ve sevdiklerinizle birlikte bu anları ölümsüzleştirmek kalıyor.Göster