Bebek Ürünleri

Anne ve babalar için bebekleri her şeyden önemlidir ve her şeyden önce gelir. Bu kapsamda bebeklerini en iyi şekilde yetiştirmek isterler. Onlara her şeyin en iyisini sunma gayretindedirler. Onlar için ellerinden gelen her şeyi yaparlar, çoğu zaman ellerinden gelenin fazlasını yaparlar. Bu süreçte bebeklerinin beslenmesi için gerekli olan gıdalar konusunda dikkatli davranırlar. Onların sağlıklı gelişimi için en güvenilir, taze ve sağlıklı besinlere yönelirler. Bu konuda firmamız, sağlıklı, organik ve güvenilir ürünleriyle sizlerin yardımına koşmaktadır. Bebeklerinize güvenle yedirebileceğiniz kaliteli ve sağlıklı yiyeceklerle yanınızdayız.
Birbirinden çeşitli ve eşsiz yiyecekleri ile ülkemizin gastronomi şehirlerinden biri olan Afyonkarahisar’da bulunan firmamız, bebeklere özel hazırlanmış yiyecekleri ile de hizmetinizdedir. Bebekleriniz için en sağlıklı, güvenilir, doğal ve katkısız ürünleri sunmak için tüm gücüyle çabalamaktadır. Bu çerçevede sizleri 1. kalite içerik kullanılan, 1. sınıf ürünler ile buluşturmaktayız.

Bebeklerin sağlıklı bir büyüme süreci geçirebilmeleri için beslendikleri gıdalar çok önemlidir. Hatta son zamanlarda uzmanlar, yenilen besinlerin bebekleri ileri yaşlarda sadece fiziksel olarak değil aynı zamanda psikolojik olarak da etkileyebileceğini belirtmektedirler. Bu anlamda bebekler için yapılan yemeklerde kullanılan ürünleri dikkatli seçmek gerekmektedir. Katkısız, doğal ve organik ürünlerle hazırlanmış yemekler bebeklerin sağlığı açısından çok yararlıdır. Aynı şekilde atıştırmalık olarak sayabileceğimiz bisküvi, kraker gibi ürünlerinde sağlıklı olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bu ürünler alınırken içeriği iyice incelenmelidir.
Bebeklerin beslenmesinde çorba çok önemli bir kaynaktır. Özellikle kolay sindirilebilir ve kolay yedirilebilir olması açısından faydalı yiyeceklerdir. Bunların yanında son derece de besleyici gıdalardır. Çorba yapımında kullanılan malzemeler yine bebek sağlığı için çok önemlidir. Bu ürünlerin dikkatli seçilmesi gerekmektedir.
Tüm bu konularda Ballıpınar Çiftliği sizlerin yanındadır. Bebeklerinizin sağlıklı gıdalara ulaşması için sizlere hizmet vermektedir. Afyonkarahisar merkezli olan firmamız, Türkiye’nin her yerine ürün göndermektedir. Doğal, sağlıklı ve kaliteli, tün bunların yanında katkısız ürünleri ile bebeklerinizin sağlığı için değerli ürünler sunmaktadır.

Bebekleriniz İçin Doğallığın Adresi: Ballıpınar Çiftliği

Pek çok sağlıklı ve kaliteli ürün çeşitlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Bebeklerinizin sağlığı için son derece yararlı olan ürünlerimiz ile sizlerleyiz. Bebeklerinizin sağlıklı bir gelişim aşaması sürdürmeleri için çok önemli olan katkısız, doğal ürünler noktasında sizlerin yardımına koşuyoruz. Türkiye’nin herhangi bir yerinden sipariş verebilmektesiniz. Bebekler için özel ürünlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:
· Bebek bisküvisi: Yapımında farklı un çeşitleri kullanılmıştır. Bunlar; büyük çoğunlukla organik tam buğday unu, organik pirinç unu, organik keçiboynuzu unudur. Tatlandırmak için organik elma suyu ve organik mısır nişastası kullanılmıştır. Keçi sütü içermektedir. Ayrıca dokuz farklı vitamini bünyesinde barındırmaktadır. En önemlisi, ilave şeker içermez.
· Bebek krakeri: Tam tahıllı ve dutludur. Şeker ilavesi içermez. Renklendirici ve koruyucu yoktur. Kalsiyum ve D vitamini ile zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir. Glüten içermektedir.
 
· Organik glütensiz bebek mısır unu: Organik mısır içermektedir. Aynı zamanda doğal prebiyotik ilavelidir.

· Organik glütensiz bebek pirinç unu: Organik pirinç içerir ve doğal prebiyotik ilavelidir.
· Organik bebek şehriyesi: Taze ve organik sebze püreleri ile üretilmiş ve kurutularak paketlenmiştir. Bebekler için son derece besleyici bir şehriyedir.
· Organik bebek çorbalık karışım: Hepsi organik olan rüşeym, bulgur, pirinç, kırmızı mercimek, yeşil mercimek, nohut, mısır, soğan ve domates karışımından oluşmaktadır.
· Organik bebek irmik: Organik irmik ve doğal prebiyotik içermektedir.
· Organik bebek makarnası: Her biri organik olan mor havuç, kırmızı pancar, ıspanak, havuç, ısırgan otu, kabak, domates, balkabağı ve ruşeyn gibi taze sebzeler içermektedir. Doğal prebiyotik ilavelidir.
· Organik bebek tarhanası: Hepsi organik domates, kırmızı mercimek, kapya biber, nohut, pirinç, pırasa, kuru soğan ve tam buğday unu içeren, ilave prebiyotik içeren son derece besleyici bir karışımdır.
· Organik afacanlar makarna: Tuzsuz ve yumurtasız olarak hazırlanmıştır. Sevimli hayvan şekillerine sahiptir.
· Organik bebek tarhanası: Hepsi organik olan buğday unu, taze kırmızı biber, soğan, havuç, süzme yoğurt, kuru nane, ısırgan otu, ekşi maya ve maydanoz içermektedir.
Ürünlerimiz son derece sağlıklı ve doğaldır. Organik ürünlerle hazırlanmaktadırlar. Bu ürünlerin siparişi tüm Türkiye’den verilebilmektedir. Afyonkarahisar merkezli olan firmamız, internet sitesi aracılığıyla Türkiye’nin her yerine ulaşabilmektedir.

Doğal Ürünler Tek Tıkla Kapınızda

Gastronomi merkezi Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren firmamız, güvenilir ve kolay internet sitesi ile Türkiye’nin her köşesine ürünlerini iletebilmektedir. Güvenilir ve kolay kullanıma sahip internet sitemizde istediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek temin edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey satın al butonuna basmaktır. Bebekleriniz için çok özel, organik, doğal ve sağlıklı ürünler sağlayan firmamız, yurtiçinde istediğiniz yere ürün gönderebilmektedir. Tüm bunların yanında firmamız, doğal ve sağlıklı bu ürünleri sizlerle uygun fiyat avantajı ile buluşturmaktadır. Kalitesi, doğallığı, güvenilirliği ve fiyatı ile fark yaratan ürünlerimiz sizlerledir.Göster