Ots Organik İncir Özü 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   33,50 TL

  • Vergiler Dahil: 33,50 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Ots Organik İncir Özü

Ots Organik İncir Özü, tamamen organik incirler kullanılarak hazırlanmıştır. Mineraller, doğal şeker ve çözülebilir lifler açısından son derece zengindir. İçerisinde potasyum, kalsiyum, magnezyum, bakır, demir gibi her birisi insan hayatı için hayati öneme sahip mineraller taşır. Sağlıklı kalmaya ve zindeliğe katkıda bulunan A ve K vitaminleri için en iyi antioksidan kaynaklarından bir tanesidir. Bu sayede düzenli olarak Ots Organik İncir Özü tüketebilir, bütün bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. 

Ots Organik İncir Özünün Faydaları

Dut ailesinin bir üyesi olan ficus ağacında yetişen incir, dünyadaki en özel bitkilerden ve meyvelerden birisidir. Bu yönüyle Ots Organik İncir Özü sipariş verdiğinizde onlarca faydasını aynı anda görebilirsiniz. İçeriğindeki A, B1, B2 vitaminleri, bakır, demir, fosfor, magnezyum ve potasyum sayesinde hipertansiyonu olanlarda rahatlama sağlar. Çözünen bir lif pektini sayesinde kolesterol seviyesini düşürür. Sindirim sisteminizdeki aşırı kolesterolü temizleyerek bağırsaklara taşır. Omega-3 ve omega-6 yağ asitlerini, fitosterollerni içerdiğinden genel kolesterolün düşmesine yardımcı olur. Tokluk hissi verir ve kolon kanserinin önlenmesine yardımcı olur. Kemikleri güçlendirir, anemi tedavisine yardımcı olur ve kalp sağlığını geliştirir.

Ots Organik İncir Özü Kimler İçin Uygundur?

Ots Organik İncir Özü fiyat avantajı ile de öne çıkan bir besin olarak kahvaltı sofralarınızın, atıştırmalıklarınızın vazgeçilmezlerinden birisi olacaktır. Hem faydalı hem de lezzetli olması ile her yaştan kişinin tüketimine uygundur.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler