Ots Organik Nohut 750 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   21,00 TL

  • Vergiler Dahil: 21,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Nohut

Nohut, yılın her mevsimi tüketilen bir besindir. Özellikle kış aylarında tüketilen nohudu kolaylıkla temin edebilirsiniz. Fakat nohudun lezzetini hissetmek, nohudu güvenle tüketmek istiyorsanız doğal olarak üretilmiş ve paketlenmiş nohudu tercih etmelisiniz. Organik nohut tüketerek hem sağlığınızı korumuş olursunuz hem de lezzetli yemekler hazırlamış olursunuz. Organik nohut kullanmaya özen göstermeli, tercihinizi daima sağlıklı olandan yana yapmalısınız.

Organik Nohut Kullanımı

Nohut, hasat edildikten sonra kurutulmaktadır. Kurutulan nohutlar ise özenle paketlenir. Nohut, yemekte kullanılmak istendiği zaman öncelikle haşlanmaktadır. Nohutların haşlanmasında ise farklı süreler etkili olabilir. Organik nohutlar daha kısa sürede haşlanır. Aynı zamanda organik nohutlar eşit oranla haşlanır. Haşladığınız nohudu yemeklerde kullanacağınız zaman nohudun lezzetini hissetmiş olursunuz. İlaçla yetiştirilen ve kimyasal kullanılan nohutların acı bir tadı olur. Her nohutta olmasa da paket içerisinde mutlaka birkaç nohutta bu tat hissedilir. Organik nohut paketinde tüm nohutlar doğal ve güvenilirdir. Bu sayede nohutların tadında herhangi bir sorun olmaz.

Organik Nohut Siparişi

Yemeklerinizde kullanmak üzere organik nohut sipariş edebilirsiniz. Sipariş vermeden önce Ballıpınar sitesi üzerinden nohudu sepetinize ekleyebilirsiniz. 750 gram paketler halinde satışa sunulan nohutlar tamamen doğaldır. Hiçbir katkı maddesi bulunmayan nohutlar güvenle tercih edilebilir ve tüketilebilir. Ballıpınar firması olarak Afyon merkezli satış yapmaktayız. Aynı zamanda Türkiye’nin tüm bölgelerine ürün gönderimi yapmaktayız. Sizler de organik nohut siparişi için internet sitemizi tercih edebilirsiniz.

İçindekiler:

Nohut

-

Besin Değerleri/100g.:

Enerji : 334 kcal

Yağ : 5,33 g

Karbonhidrat : 41,35 g

Protein : 18,56 g

Diyet Lif : 74,5 g


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler