• Ots Organik Balsamik Sirke 250 Ml

Ots Organik Balsamik Sirke 250 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   23,00 TL

  • Vergiler Dahil: 23,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Balsamik Sirke

Organik balsamik sirke, kullanıldığı yemekte tatlı ve ekşi dengesini sağlamaktadır. Doğada yetişen üzümlerden elde edilen sirke, mutfaklarda yemeklerde kullanıldığı gibi normal olarak da tüketilebilir. Keskin kokusu ve tadı ile ön plana çıkan sirke doğrudan tüketildiği zaman ağır gelebilir. Sirkeyi sos olarak, yemeklere lezzet katması amasıyla ya da suyla karıştırarak tüketmekte fayda vardır. Organik balsamik sirkenin yapımında katkı maddesi kullanılmaz. Doğada yetişen üzümlerle sirke yapılmakta ve yapılan sirkeler özel şişelerde muhafaza edilmektedir.

Organik Balsamik Sirke Nedir ve Nasıl Yapılır?

Balsamik sirke yapımında iyi olgunlaşmış üzümler kullanılmaktadır. Kullanılacak üzümler doğada doğal olarak yetiştirilmektedir. Olgunlaşmış üzüm kullanmak önemlidir. Olgunlaşmış üzümler toplandıktan sonra şıra haline getirilir. Daha sonra şıra haline getirilen üzümler uzun süre kaynatılmaktadır. 25 ile 30 saat arasında kaynatılan şıra halindeki üzümler kıvam almaya başladığı zaman ateşten alınır. Balsamik sirke yapımında meşe ağacından yapılmış fıçılar kullanılmaktadır. Meşe ağacının aroması sirkeye geçer ve sirkenin daha hoş kokuya, lezzete sahip olmasını sağlar. Ateşten alınan sirke, meşe ağacından yapılan fıçılarda uzun süre dinlendirilir.

Organik Balsamik Sirke Siparişi

Lezzetli ve sağlıklı organik balsamik sirke sipariş etmek için Ballıpınar ile iletişime geçebilirsiniz. Ballıpınar internet sitesinde doğal olarak hazırlanmış sirke bulunmaktadır. Sirkeyi doğru koşullarda muhafaza ederek uzun süre tüketebilirsiniz. Balsamik sirke siparişi için Ballıpınar güvenle tercih edilebilir.

Ots Organik Balsamik Sirkeye mutfağınızda yer vermek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

İçindekiler:

Organik üzüm pekmezi, organik üzüm sirkesi

-

Besin Değerleri/100g.:

Enerji : 97 kcal

Yağ : 0 g

Karbonhidra : 19 g

Protein : 0.15 g


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler